Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • 100 років інженерно – будівельній освіті в Дніпрі

  DSC_3323

  Придніпровська державна академія будівництва та архітектури 10 листопада 2016 року відсвяткувала 100 – річний ювілей. З цієї нагоди Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» випустило немаркований художній конверт із зображенням академії та виготовило пам’ятний календарний штемпель «100 років від часу підготовки будівельних кадрів у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури».

  DSC_33172
   

  Перші відбитки спеціального штемпеля на конверті поставили Большаков Володимир Іванович – ректор Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Кужман Олег Миколайович – перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації та народний депутат України – Куліченко Іван Іванович. З боку Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» в спецпогашенні взяв участь перший заступник директора Бут В’ячеслав Анатолійович, який привітав ювілярів зі святом.

   

  Сьогоднішні викладачі, студенти, всі співробітники академії пишаються багатими традиціями, що народилися, а згодом і стверджувалися в процесі становлення та розвитку вищої освіти, яка дає професію, і гордо іменується інженер – будівельник.
  А для філателістів та колекціонерів це ще один конверт із відбитком спеціального календарного штемпеля до колекції.

   


  Підписатись на новини