Гаряча лінія:    0 800 300 545
 • A- A A+
 • 20-річчя відродження гривні – грошової одиниці України

  IMG_7532

  З нагоди відзначення 20 річниці відродження гривні, 2 вересня 2016 року Вінницька дирекція УДППЗ «Укрпошта» провела спецпогашення художнього поштового конверту з оригінальною маркою «20-річчя відродження гривні – грошової одиниці України» спеціальним поштовим штемпелем «20 річчя відродження гривні – грошової одиниці України. Вінниця, 21050». На 50-му відділенні поштового зв’язку м. Вінниці лунала музика, майоріли жовто-блакитні прапори, дівчата у поштовій формі вітали присутніх, а філателісти нетерпляче очікували церемонії спецпогашення в передчутті поповнення своєї колекції.

   
  IMG_7521

  Право зробити перший відбиток ювілейним штемпелем було надано засновнику Вінницького міського товариства колекціонерів Гродецькому Андрію Омельяновичу та заслуженому філателісту і колекціонеру Кондратюку Миколі Григоровичу.

   

  Вже зовсім скоро конверти з марками та відтисками штемпеля спецпогашення поповнять колекції не лише місцевих колекціонерів і філателістів, а також поціновувачів марок з інших областей та країн.

   

  До кінця дня штемпель перебуватиме у ВПЗ № 50, тому всі бажаючі можуть скористатись можливістю та погасити художній конверт з маркою штемпелем «20 річчя відродження гривні – грошової одиниці України. Вінниця, 21050». Даний штемпель діятиме лише протягом 02.09.2016 р.

   


  Підписатись на новини