Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Краще відділення поштового зв’язку

  24 лютого 2016 року в Харківській дирекції УДППЗ «Укрпошта» підведено підсумки конкурсу на звання «Краще відділення поштового зв’язку Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» у 2015 році.

   

  Конкурс організовано для підвищення ефективності та якості роботи відділень поштового зв’язку, обміну досвідом, передовими формами і методами праці та зростання професійного рівня поштовиків.

   

  Перший етап конкурсу проходив у центрах поштового зв’язку (далі – ЦПЗ) Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта», за результатами якого на розгляд конкурсної комісії надійшли подання щодо 12 відділень поштового зв’язку.

   

  Конкурсна комісія на чолі з директором Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олегом МУРАШОВИМ розглянула та оцінила роботу відділень поштового зв’язку у відповідності до конкурсних критеріїв, а саме: рівні рентабельності, продуктивності праці та культури обслуговування, естетичний вигляд відділення, санітарний стан приміщень і прилеглої території тощо.

   

  Переможцями конкурсу стали:

   

  І місце – відділення поштового зв’язку № 60 Поштамту – ЦПЗ № 1;

   

  ІІ місце – відділення поштового зв’язку Стрілече ЦПЗ № 7;

   

  ІІІ місце розділили відділення поштового зв’язку Жовтневе ЦПЗ № 5 та відділення поштового зв’язку Чугуїв – 1 ЦПЗ № 7.

   

  Начальника відділення поштового зв’язку № 60 Поштамту – ЦПЗ № 1 Приходько Аллу Олександрівну нагороджено Грамотою Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

   

  Всі переможці конкурсу отримали фінансове заохочення.

   

  Вітаємо з перемогою!


  Підписатись на новини