Контакт-центр: 0 800 300 545

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ

 • A- A A+
 • Опис

  УДППЗ «Укрпошта» пропонує підприємствам та організаціям всіх форм власності співпрацю щодо здійснення різноманітних видів грошових виплат поштовими переказами (виплата заробітної плати, страхових премій, дивідендів, аліментів, повернення коштів, тощо).

  Поштові перекази в межах України здійснюються виключно у національній валюті. Приймаються для пересилання від юридичних осіб на адресу фізичних осіб або до запитання в усіх об’єктах поштового зв’язку та через корпоративний сайт підприємства в режимі он-лайн. Поштові перекази пересилаються в межах України з використанням внутрішньодержавної платіжної системи “Поштовий переказ”. Поштові перекази можуть бути звичайними та терміновими.

  Доставка внутрішніх поштових переказів здійснюється листоношею згідно вказаної адреси без додаткової оплати. У разі відсутності адресата вдома, виплата внутрішнього поштового переказу здійснюється у об’єкті поштового зв’язку за місцем обслуговування
  Поштові перекази юридичних осіб приймаються для пересилання після надходження коштів, призначених для переказу, та плати за їх пересилання. Пересилання поштових переказів може здійснюватись як з укладанням договору з юридичною особою на пересилання поштових переказів так і без.

  Додаткові послуги, що надаються при пересиланні поштових переказів:

  • повідомлення про вручення поштового переказу (тарифи приведені без урахування ПДВ);
  Повідомлення про вручення, грн. 3,50
  • письмове повідомлення, адресоване одержувачу переказу (не більш 10 слів або 254 символів).

  Повідомлення про вручення поштового переказу може бути надіслане за допомогою:

  1. рекомендованого повідомлення;
  2. електронної пошти (при здійснені переказу через Інтернет);
  3. SMS-повідомлення.