Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • День передплатника

  На протязі багатьох років на Вінниччині проводяться «Дні передплатника» – свято споживачів поштових послуг та працівників пошти.

   

  Кіт Матроскін разом зі справжнім Дідом Морозом привітно запрошували вінничан до відділення поштового зв’язку № 50 де поштовики презентували великий вибір друкованих видань,пропонували скористатися послугами від Укрпошти, а також взяти участь у акції з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання» для дітей із соціальних закладів тощо.

   

  У заході взяли участь представники редакцій газет «Вінниччина», «Вінницька газета»,» 33 Канал», «Подільська зоря», «Місто», «Газета по-українськи» та «RIA», які не лише презентували свої видання відвідувачам, а й підготували для своїх передплатників сюрпризи та подарунки.

   

  Люди із задоволенням спілкувалися з поштовиками та представниками редакцій, цікавилися новинками,передплачували обрані видання. Жоден з них не залишився без подарунків.

   

  Приємно бачити, що в час високих технологій і розвитку Інтернету населення залишається відданим традиціям і продовжує активно передплачувати свої улюблені газети та журнали.

   

  Під час проведення Дня передплатника було передплачено близько 200 примірників різноманітних видань на загальну суму 10300 грн.


  Підписатись на новини