Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Діти – майбутнє України…

  IMG_0041 IMG_0057 IMG_0062

  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків. У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей, зокрема конкурси, концерти…

   

  Івано-Франківська дирекція, долучившись до святкування Міжнародного дня захисту дітей, організувала в обласному центрі біля входу відділення поштового зв’язку Івано-Франківськ 18 конкурс дитячого малюнку на асфальті «Пошта очима дітей». В даному конкурсі прийняли участь 50 дітей, вікової категорії 8-12 років.

   

  Всі учасники конкурсу дитячого малюнку на асфальті «Пошта очима дітей» отримали подарунки, а переможці (3 призові місця) отримали поштові сувеніри – марки «Набір юного філателіста».

   

  Діти залишились задоволені та щасливі.

   

  Зі святом Вас! Щасливого вам дитинства.

   
   
   
   
   
   
    


  Підписатись на новини