Контакт-центр: 0 800 300 545

Видача готівкових гривень

 • A- A A+
 • Видача готівкових гривень
  Видача готівкових гривень законним держателям пластикових карток здійснюється через термінали АТ “Райффайзен Банк Аваль” згідно Договору-доручення №06-322 від 16.10.2003р.
  Максимальна сума видачі готівки по одній картці за добу обмежується сумою еквівалентною 5000 (п’ять тисяч) USD/EUR. Це обмеження не стосується карток, емітованих АТ “Райффайзен Банк Аваль”.
  Укрпошта здійснює видачу готівкових гривень платіжної системи “Онікс” та міжнародних платіжних систем:
  1. VISA.
  2. VISA Electron.
  3. Eurocard/MasterCard.
  4. Cirrus/Maestro.

  Для отримання готівкових гривень держатель картки повинен пред’явити один з перечислених документів:

  1. Внутрішній національний паспорт нового зразка з відміткою про прописку/реєстрацію- для громадян України, які постійно проживають в Україні.
  2. Дійсний за кордонний паспорт нового зразка з відміткою про реєстрацію в консульському представництві України за кордоном – для громадян України, які постійно проживають за кордоном.
  3. Іноземний паспорт та посвідка на проживання в Україні з відміткою про прописку/реєстрацію – для іноземних громадян, які постійно проживають в Україні.
  4. Зареєстрований в органах МВС іноземний паспорт з відповідною українською візою (або без візи – для іноземних громадян, які в’їжджають в Україну безвізово, відповідно до міжурядових угод) на право в’їзду та перебування в Україні – для іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Україні.
  5. Посвідка на проживання в Україні з відміткою про прописку – для осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні.
  6. Зареєстровані в органах МВС відповідні документи, видані державою постійного проживання осіб без громадянства – для осіб без громадянства, які тимчасово перебувають в Україні.