Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Екзотичні «новосели» з Західної України доставлені вчасно

  Одеська пошта на першотравневі вихідні організувала додаткові внутрішньообласні маршрути для доставки 9 посилок з бджолами.

   

  – Пересилання бджіл – послуга, яка давно надається Укрпоштою, – коментує подію заступник директора Одеської дирекції Укрпошти Сергій Блащицький. – Для цього є спеціальні ящики. Зазвичай бджоли нормально переносять пересилку. Бджільницьке товариство рекомендує пересилати їх за 5-7 днів. Але цього разу виникла проблема з термінами доставки. Справа в тому, що посилки з комахами прибули з Мукачева до Одеси 30 квітня до часу, коли вже всі внутрішньообласні маршрути були відправлені. Більше того попереду були вихідні і наступна відправка поштових вантажів мала бути тільки 5 травня. Життя бджіл опинилося під загрозою.

   

  Потрібно було приймати оперативне рішення, адже кредо пошти: «Для клієнта – все». Директор Одеської дирекції Денис Петров прийняв рішення сформувати додатковий маршрут. І хоча пошті довелося понести додаткові витрати, імідж державного підприємства, яке відповідально виконує свої обов’язки, не постраждав. Практично екзотичні посилки, адресовані в різні райони області, були доставлені одержувачам в той же день, коли вони прибули до Одеси.

   

  Після першотравневих свят клієнт пошти пан Стоян з Арцизу подзвонив у відділ технології Одеської дирекції Укрпошти та подякував поштовикам за відмінну роботу: «Ви подарували нам свято …»

   

  Сьогодні бджоли-новосели із Західної України приступили до медозбору в Дубиново Савранського району, Комінтерново, Новопокровці Миколаївського району та інших сіл Одещини. Буде одеситам солодко!


  Підписатись на новини