Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Фотовиставка «Повертайся живим»

  28.04.2015р. у приміщенні 52-го відділення зв’язку м. Харків урочисто відкрито фотовиставку про військовослужбовців в зоні проведення АТО під назвою «Повертайся живим», автором якої є Центральний друкований орган Міністерства оброни України газета «Народна армія».

   

  У презентації фотовиставки взяли участь директор Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Мурашов та офіцер–вихователь Державної гімназії – інтернату з посиленою військово–фізичною підготовкою «Кадетського корпусу» м. Харків Руслан Плужник.


   

  На світлинах, авторами яких є військові журналісти та фотографи газети «Народна армія» Олександр Клименко, Вадим Ковальов та Роман Туровець, відображені миттєвості буднів та подвигів наших бійців в атмосфері гарячого Сходу.

   

  «Сьогодні я привів на виставку представників молодого покоління кадетів, які в подальшому стануть захисниками вітчизни, такими ж мужніми, як українське солдати, що нині знаходяться в зоні проведення АТО. Я хочу, щоб курсанти наочно побачили, яка це важка праця – захист вітчизни. Знімки не можуть залишити байдужими нікого, адже дуже точно передають настрій, тривогу, переживання наших бійців», – зазначив Роман Туровець.


   

  Тим часом кадети уважно розглядають стенд з фотографіями. Знімок ікони в БТРі привертає увагу відразу кількох людей. «На фото зображений автомат і ікона. Це означає, що наші військові не втрачають віри в Бога. Вони вірять, що Господь допомагає їм»,- висловив свою думку кадет Владислав Подоляк.

   

  Виставка, присвячена учасникам АТО, вже побувала у Києві, Львові, Вінниці, Одесі та Чернігові. У першій столиці експозиція працюватиме до 7 травня в відділенні поштового зв’язку №52, що на Привокзальній площі, 2. Наступними зможуть побачити унікальні фотографії жителі Дніпропетровська.


  Підписатись на новини