Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Гордість Полтавської дирекції – спортивна команда!

  poltava

  На ювілейній – 10-й спартакіаді серед працівників поштового зв’язку, що відбулася 16 вересня в мальовничому містечку Скадовськ, Херсонської області змагались за звання найспритніших, сильніших та влучніших 27 спортивних-поштових команд з різних куточків України.

   

  Спортивна команда Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» налічувала 8 учасників, з яких кожен володіє унікальними здібностями у тому чи іншому виді спорту. Цього року команду спортсменів–виробничників відділяв лише крок від перемоги, Полтавська дирекція виборола ІІ почесне місце.

   

  Найкращих результатів досягнуто в стрільбі, де директор Полтавської філії УДППЗ «Укрпошта» виборов І місце.
  Прохор Пугач, водій групи механізації ЦПЗ № 3 м. Лубни, виборов І місце у грі з настільного тенісу.

   

  В найсуворішому змаганні з гирьового спорту ІІ місце виборов листоноша по супроводу пошти ЦОП – Сульниченко Едуард, а треті місця з армреслінгу та легкоатлетичного кросу (500 м) вибороли заступник начальника ЦПЗ №2 м. Кременчук – Вітер Роман та головний бухгалтер обласної організації профспілки Микитенко Оксана відповідно.

   

  У запеклій боротьбі на логічне мислення та вправну комбінацію ходів в шахах Каплун Наталія – заступник начальника ЦВПЗ Лохвиця виборола ІV місце. Вміло проявив свої спортивні здібності в легкоатлетичному кросі (1000м) листоноша по супроводу пошти ЦОП – Вернигора Артем.

   

  Зважаючи на спортивний досвід минулих років та цьогорічний результат, завдання для команди – вибороти на наступній спартакіаді перше місце, адже цьогорічний результат дирекція покращила у порівняння з минулою спартакіадою змінивши ІІІ місце на почесне ІІ.
  Спортивна команда Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» у дружній атмосфері та піднесеному настрої під девізом:

   

  Не всі вершини можна підкорити, не всім достатньо місць на п’єдесталі, але без спорту нам вже не прожити, дружить зі спортом будемо й надалі! З перемогою повернулася до Полтави.


  Підписатись на новини