Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Гроші – на пошту! А поштовикам – дарунки…

  DSC01009

  До Всесвітнього Дня пошти одеські поштовики отримали сюрприз від ПАТ «Фідобанк», з яким Одеська дирекція Укрпошти вже більше двох місяців реалізує партнерський проект з оформлення на пошті банківських депозитів. Напередодні свята «Фідобанк» провів акцію на краще поштове відділення з просування нової послуги. Найкращих показників досягли ВПЗ № № 45 (начальник Лілія Івасюк) та 12 (начальник Ганна Рогозіна). Регіональний керівник проекту від «Фідобанку» Дмитро Бєлінський в урочистій обстановці вручив їм подарунки – лазерні принтери. Він також відзначив ще кілька відділень поштового зв’язку, які активно працюють із залучення клієнтів. У їх числі ВПЗ №№ 26, 5, 7, 1, а також міста Южного.

   

  Дмитро Бєлінський повідомив про ще одну приємну новину – Одеська дирекція увійшла у трійку кращих дирекцій Укрпошти із просування цієї послуги.

   

  Незважаючи на невелику тривалість партнерства із «Фідобанком», – коментує цю подію заступник директора Одеської дирекції Сергій Ящук, – клієнти гідно оцінили зручність цієї послуги. Особливу увагу вони звертають на компенсацію комунальних платежів, яку банк виплачує своїм вкладникам додатково до доходу. Без сумніву ця послуга має соціальну спрямованість.

   


  Підписатись на новини