Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Коли і серце, й руки золоті

  PICT0713

  Віра Нінічук уже 11 років працює підмінним листоношею, тож добре знає у Камені-Каширському всі дільниці. В середньому на одній дільниці 492 двори та 1336 жителів. Спочатку, зізнається, трохи боялася, а потім звикла, бо робота та ж сама, тільки люди різні.

   

  Цікаво, що її молодша сестра Тетяна теж працює на пошті – начальником відділення поштового зв’язку у рідному селі Нетреба, що на Рівненщині. Якось приїхала Віра Миколаївна провідати рідних, а мама (їх вже 82) розповіла, що в сусідньому селі жінка вишила для храму рушник у вигляді ікони. «І я такий же зроблю», – пообіцяла донька.

   

  PICT0712

  – Вдома у нас вишивали і мама, і сестри, – розповідає, – Тож і мене це захоплення не минуло. Спочатку то були рушники, серветки, доріжки, а тепер усе частіше вишиваю бісером ікони.

   

  Хто буває вдома у Віри Нінічук має можливість помилуватися її роботами і переконатися, що квіти у неї не лише на полотні, а й усюди на обійсті.

   

  – І квіти садити, і вишивати є для кого: виростили з чоловіком двох синів, дочекалися п’ятеро внуків – два хлопчика і три дівчинки.

   

  Тож хай ніколи не переривається, не закінчується чарівна ниточка родоводу, хай на полотні долі народжуються нові візерунки.

   
   
   
   
    
   
   
   
   
   
   
   


  Підписатись на новини