Контакт-центр: 0 800 300 545

Кур’єрський забір

 1. Замовити кур’єрський забір можна, зателефонувавши на контакт-центр 0 800 300 545. Оператор КЦ оформлює заявку на виклик кур’єра. На етапі прийому заявки, оператор КЦ перевіряє за довідником наявність обмежень на пересилання даного товару і повідомляє про це відправнику. Відправник може самостійно перевіряти умови пересилання поштових відправлень до інших країн (на сайті є онлайн-сервіс «Предмети, що заборонені до пересилання», потрібно вибрати країну призначення ), де також вказані обмеження по вазі, максимальній сумі оголошеної вартості тощо.
 2. В обласних центрах забір робить відокремлений кур’єрський підрозділ; в інших містах – поштар, закріплений за вказаною ділянкою.
 3. Вартість послуг:
  – якщо це одиничний забір 1 шт. – 9 грн (з НДС);
  – якщо масовий забір (більше ніж 10 відправлень) детальніше тариф за посиланням. 
  Максимальна вартість «кур’єрського забору»- 240 грн (з НДС), максимально вага забору за один раз – 1500 кг.
 4. Кур’єр приїжджає до відправника з вагами для перевірки маси пересилання та бланками СN22 або CN23. Кур’єр присвоює трекінг-номер відправлення, який вказується у фіскальному чеку, який вручає Відправнику на місці забору відправлення .
  Незабаром розпочне роботу особистий кабінет для самостійного оформлення документів. Як приємний бонус за користування особистим кабінетом, надається 5% знижка від стандартного тарифу (на дрібні пакети та посилки) на пересилання за кордон.
 5. Кур’єр обов’язково проводить огляд вкладення пересилання на предмет заборонених товарів і оформлює відправлення.

Більше інформації про міжнародну доставку на сайті або в Контакт-центрі за телефоном 0 800 300 545