Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Луганська дирекція УДППЗ «Укрпошта» та День працівників торгівлі України

  4

  Не зважаючи на складні умови роботи, працівники Луганської дирекції намагаються виконувати свої обов’язки та креативно підходити до їх виконання.

   

  24 липня 2015р. Луганською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» було проведено ярмарки-розпродажі товарів народного споживання, періодичних видань, знаків поштової оплати та інші, приурочені святкуванню Дня працівників торгівлі.

   

  В ярмарках-розпродажах прийняли активну участь всі без винятку відділення поштового зв’язку, які підійшли до проведення заходу з повною віддачею, ентузіазмом та натхненням.

   
  2015-07-27 10.21.25

  В рамках проведеного заходу були задіяні всі ресурси Луганської дирекції, за допомогою яких провелися ярмарки-розпродажі.

   

  Були відзначені Подяками та подарунками кілька відділень поштового зв’язку, які прийняли активну участь в проведенні заходу та показали найкращі результати з продажу товарів в цілому, що дало змогу перевиконати поставлені плани, а саме:

   IMG_8938

  відділення поштового зв’язку в складі Луганської дирекції – Новодружеськ, Лисичанськ-5,Сєвєродонецьк-16, Сєвєродонецьк-2, Кудряшовка, Біла Гора, Попасна-2 та дільниця з виплати пенсії та грошової допомоги,
  в складі Центру поштового зв’язку №3 (м.Біловодськ) – Біловодськ-1, Марківка, Бараніковка,
  в складі Центру поштового зв’язку № (м.Сватово) – Тимонове, Мілуватка, Покровське,
  в складі Центру поштового зв’язку №7 (м.Старобільськ) – Новопсков, Шульгінка, Новобіла.

   

  Проведення даного заходу було направлене на зацікавленість споживачів до послуг поштового зв’язку та в цілому зростання доходів Луганської дирекції.

   

  За висновками проведення ярмарок-розпродажів планується впроваджувати дані заходи в подальшому для стимуляції роботи працівників Луганської дирекції та виконання планів.

   

   

   


  Підписатись на новини