Контакт-центр: 0 800 300 545
  • A- A A+
  • Львівські поштовики на Спартакіаді

1

Щоб помірятися в швидкості, спритності і вправності 26 серпня 2015 року відбулася Спартакіада серед поштовиків Львівщини. Провели Спартакіаду профспілки Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» у навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України «СКА».

2

Урочисте відкриття Спартакіади розпочалось о 11 годині. Відкривали спортивне свято і вітали його учасників в.о. директора Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Микола Ростов та голова Львівського ФСТ «Спартак» Віктор Первачук. Після чого розгорнулися спортивні баталії, на старт яких боротися за першість вийшли сформовані команди представників дирекції і структурних підрозділів. Всього у змаганнях прийняли участь 9 команд. Програма Спартакіади включала змагання з 5 видів спорту: настільний теніс, шашки, легкоатлетичний крос, гирьовий спорт та армспорт.

5

Незважаючи від віку наші спортсмени показали неабияку підготовку та майстерність. Найстаршому учаснику змагань Віталію Коваленко, який представляв команду Львівської дирекції у виді спорту армспорт та посівши третє місце 76 років. Його результати були вражаючими і зібрали чимало уболівальників.

3

Боротьба у кожному виді спорту була напруженою і перемогу здобули найбільш витривалі та загартовані. Першими за призові місця вийшли змагатися легкоатлети. На дистанції 500 м серед жінок перше місце завоювала Наталія Швайка ЦПЗ №7 м.Червоноград, а серед чоловіків у віковій групі до 35 років на дистанції 1000 м перемогу здобув Святослав Джорджич учасник команди ЦПЗ №7 м. Червоноград, у групі старше 35 років переміг Ігор Лотоцький ЦПЗ №3 м. Дрогобич. Гострою була боротьба і з армспотру. У ваговій категорії до 70 кг перше місце зайняв Сергій Жук ЦПЗ №7 м. Червоноград, у категорії до 90 кг – Василь Стельмахович ЦПЗ №1 м. Львів, та у ваговій категорії 90 кг + – Андрій Піджарко ЦПЗ №6 м. Буськ. Безкомпромісною була боротьба з шашок. У дуже напруженій боротьбі серед жінок перше місце посіла Іванна Стельмах ЦПЗ №8 м. Новояворівська, а серед чоловіків – Андрій Заяць представник команди дирекції. У змаганнях із настільного тенісу серед жінок перше місце отримала Іванна Крупа ЦПЗ №1 м. Львів, серед чоловіків – Михайло Колчар ЦПЗ №2 м. Самбір. З найвидовищнійшого виду спорту – гирьового, у ваговій категорії до 70 кг перше місце завоював Ігор Хом’як ЦПЗ №3 м. Дрогобич, у категорії до 90 кг – Володимир Баранов учасник команди дирекції, та у категорії 90 кг + перше місце посів Михайло Невзоров ЦПЗ №8 м. Новояворівськ.

6

Всі етапи змагання проходили в атмосфері чесної, безкомпромісної боротьби, де кожен з членів команди намагався показати максимальний особистий результат, тим самим внести свій внесок у загальнокомандний залік.

Підбивши підсумки спортивних змагань перше місце у Спартакіаді в загальнокомандному заліку здобула команда ЦПЗ№7 м. Червоноград. Друге місце завоювала команда ЦПЗ №1 м. Львів, а третє місце – команда ЦПЗ №8 м. Новояворівськ.

4

На урочистій церемонії закриття спартакіади команди-призери були нагороджені кубками, а призери в індивідуальній першості – медалями.

Всі працівники поштового зв’язку із задоволенням взяли участь у спортивних змаганнях, оскільки для поштовиків це не просто Спартакіада, а свято, де панують спорт, дружба і єдність духу. Всі получили заряд бадьорості та оптимізму, а також залишилися задоволеними. Адже, головне не перемога, головне участь!

Отож, щиро вітаємо переможців та учасників Спартакіади! Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великих здобутків, наполегливості, наснаги та нових перемог!