Гаряча лінія:    0 800 300 545

Миколаївська дирекція

Загальна інформація

Миколаївська дирекція Українського Державного Підприємства Поштового Зв’язку “Укрпошта” – це важливий господарський механізм країни, діяльність якого забезпечують понад 2 тисячі 674 працівника (з них 1091 – листоноші).

Діюча мережа об’єктів поштового зв’язку Миколаївської дирекції складається з 7 центрів поштового зв’язку, до складу яких входить 14 цехів обслуговування споживачів, 340 об’єктів поштового зв’язку, в тому числі: 80 міських, 223 сільських, 3 сезонних, 34 пересувні відділення поштового зв’язку, а також Цех перевезення пошти, Регіональний навчально-оздоровчий комплекс “Поштовик”.

Безпосередня доставка пошти здійснюється до 336 тис. абонентських поштових скриньок та в кожну домівку в сільській місцевості. Одним об’єктом поштового зв’язку в середньому обслуговується територія, розміром 38 кв. км, зокрема: у містах – 3 кв. км; у селах – 51 кв. км. Одне поштове відділення надає послуги майже 3 тисячам осіб, з них у містах – понад 8 тисячам людей, у селах – понад 1 тисячі.

Доставка поштових відправлень в Україні забезпечується власним автомобільним транспортом. Для перевезення пошти та друкованих видань діє 91 автомобільний маршрут. Парк транспортних засобів, задіяних у перевезенні, становить складає 68 автомобілів, їхній річний пробіг становить близько 3 млн км. Миколаївська дирекція «Укрпошти» надає більше 50 видів послуг та забезпечує розвиток державного інформаційного простору у 922 населених пунктах Миколаївської області.

Керівництво

В.о. директора
Генкін Олександр Ілліч
особистий прийом громадян
перший четвер місяця з 14:00 до 19:00 год.
тел. (067) 575 19 00
——————————————————————————–

В.о. заступника директора з технічних питань та постачання
Бороденко Денис Євгенович
особистий прийом громадян
друга п’ятниця місяця з 14:00 до 18:00 год.
тел. (0512) 21-91-62
——————————————————————————–

В.о. заступника директора з питань продажу послуг
Корольов Олександр Володимирович
особистий прийом громадян
четверта середа місяця з 14:00 до 18:00 год.
тел. (0512) 21-91-55
——————————————————————————–

Заступник директора з питань технології
Водич Тетяна Євгенівна
тел. (0512) 21-91-29
——————————————————————————–

В.о. головного бухгалтера
Серафімова Світлана Леонтіївна
тел. (0512) 71-20-43

Інформація про закупівлі

У відповідності до Закону України «Про особливості здійснення державних закупівель в окремих сферах господарської діяльності» та Роз‘ясненням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про застосування положень вказаного Закону до закупівель товарів робіт та послуг Українським державним підприємством поштового зв‘язку «Укрпошта» №3302-04/23577-12 від 18.07.2012р., УДППЗ «Укрпошта» без проведення процедур, передбачених Законом України “Про здійснення державних закупівель” має здійснювати закупівлі товарів, та послуг вартість яких не перевищує 5 млн.грн та робіт, вартість яких не перевищує 10 млн. грн., а також товарів, що закуповуються для перепродажу третім особам, за умови, що УДППЗ «Укрпошта» не займає монопольне становище щодо цих товарів на ринку.

З метою дотримання основних принципів здійснення державних закупівель, закріплених Законом України “Про здійснення державних закупівель”, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів, запобігання корупційним діям і зловживанням, відповідно до Положення про проведення конкурсу з визначення постачальників (виконавців) при здійсненні УДППЗ «Укрпошта» закупівель товарів, робіт та послуг без застосування процедур, передбачених Законом України «Про здійснення державних закупівель» УДППЗ «Укрпошта» у цьому розділі розміщує інформацію про заплановані закупівлі товарів робіт та послуг, що здійснюватимуться без проведення процедур, передбачених Законом України “Про здійснення державних закупівель”.

Суб‘єкти господарювання, що мають бажання взяти участь у конкурсі із визначення постачальників (виконавців) при здійсненні УДППЗ «Укрпошта» закупівель товарів, робіт та послуг без застосування процедур, передбачених Законом України «Про здійснення державних закупівель» мають подати конкурсну пропозицію у відповідності до запиту що оприлюднюється у цьому розділі.

№ з/п
Предмет закупівлі
Дата та час подання конкурсних пропозицій
Примітка
Виробничі підрозділи
Центри поштового зв’язку (ЦПЗ) Миколаївської дирекції УДППЗ “Укрпошта”ЦПЗ № 2
56500, м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції, 20
ПІБ керівника: Бабчук Микола Іванович
телефон: 0674006167
——————————————————————————–
ЦПЗ № 3
55200, м. Первомайськ, вул. Карла Маркса,3
ПІБ керіника: Продан Василь Михайлович
телефон: 0674006175
——————————————————————————–
ЦПЗ № 4
55600, м. Новий Буг, вул. Гагаріна, 13
ПІБ керіника: Гричевський Олексій Юхимович
телефон: 067 400 61 81
——————————————————————————–
ЦПЗ № 6
57300, м. Снігурівка, вул. Суворова, 49
ПІБ керівника: Яремішина Оксана Василівна
телефон: 0674006193
——————————————————————————–
ЦПЗ № 7
56100, м. Баштанка, вул. Баштанської республіки, 36
ПІБ керівника: Бублик Ольга Олександрівна
телефон: 0674006199
——————————————————————————–
Регіональний навчально-оздоровчий комплекс “Поштовик”
57460, Миколаївська область, Березанський район, с. Рибаківка
ПІБ керівника: Грекова Інна Анатоліївна
телефон: 0674009717
Новини
Фото-61
Дорогу здолає той, хто йде…
Слова, винесені у заголовок цього матеріалу, були своєрідним лейтмотивом чергового засідання Ради Миколаївської дирекції «Укрпошта», яке відбулося 2 серпня. І хоча до порядку денного були включені поточні робочі питання, це засідання вищого дорадчого органу дирекції відрізнялося від попередніх. Тому є декілька причин…
_____________________________________________
ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!!!
Відділенням поштового зв‘язку міста Миколаєва Українського державного підприємства «Укрпошта» терміново потребуються оператори поштового зв‘язку.
Функції та обов‘язки – надання послуг поштового зв‘язку безпосередньо у відділенні зв‘язку. Умова – впевнена робота на комп‘ютерній техніці в якості користувача.
Оформлення – офіційне. Оплата праці – від 1900 грн. до 2500 грн. на місяць.
При прийомі на роботу здійснення навчання у навчальному класі.
Можливість кар‘єрного росту, як у самому відділенні зв‘язку (підвищення класу оператора поштового зв‘язку, переведення на посаду заступника начальника та начальника відділення), так і запрошення на роботу до управління Миколаївської дирекції.
Працівникам підприємства надається соціальний пакет, передбачений Колективним договором.
До складу Миколаївської дирекції входить база відпочинку «Поштовик», розташована на чорноморському узбережжі біля села Рибаківка.
Ви можете обрати для себе зручне, з точки зору географічного розташування, відділення поштового зв‘язку.
Будемо раді побачити Вас серед професіоналів нашої дирекції.
Укрпошта – кращі традиції спілкування! Ми – там, де потрібно!
Більш детальну інформацію можна одержати за телефоном 21-91-36.
_____________________________________________
Увага, конкурс!
Миколаївська дирекція державного підприємства «Укрпошта» оголосила конкурс на кращого листоношу та оператора поштового зв‘язку міста Миколаєва. Особливість даного конкурсу полягає в тому, що кращий працівник поштового відділення буде визначений жителями та гостями обласного центру – споживачами наших послуг…
_____________________________________________
3_1
З душею і серцем на святі «День передплатника»
Нещодавно розпочалася передплатна кампанія на 2016 рік. Однією з активних форм привернення уваги населення до цього важливого та невід‘ємного від нашого буття процесу є Дні передплатника. Починаючи з жовтня поточного року вони проводяться по всій області. І ось сьогодні – 4 листопада 2015 року, в цей сонячний и теплий день, працівники відділення поштового зв‘язку Миколаїв-20 Миколаївської дирекції «Укрпошта» провели свято «День передплатника 2016»…
________________________________________________
2_1
Откровенный разговор местной власти и почтовиков
То, что предприятие «Укрпочта» пользуется заслуженным авторитетом не только у потребителей услуг, но и у представителей местной власти, подтвердили события, которые произошли в первой половине октября. С интервалом в два дня с трудовыми коллективами структурных подразделений Николаевской дирекции Национального оператора почтовой связи встретились руководители двух городских общин – вознесенской и николаевской…
__________________________________________________
15
Святкування Дня міста Миколаєва відкрила Укрпошта
У минулі вихідні виповнилося 226 років з дня заснування міста Миколаєва. А оскільки ця дата співпала з 225-й річницею спуску на воду фрегата «Святий Миколай» (первенця миколаївської верфі та флагману Чорноморського флоту), то свято міської громади мало назву «Миколаїв – вітрила України»…
___________________________________________________
12
Миколаївські поштовики продовжують підтверджувати справами єдність українського народу і армії
Два місяці тому вийшов матеріал про взаємодію Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» з військовими частинами, розташованими в обласному центрі. У ньому, зокрема, йшлося про те, що миколаївським поштовикам, які виконують свій конституційний обов’язок в зоні АТО, надається матеріальна допомога, збираються речі, продукти харчування і все необхідне для проходження служби…
____________________________________________________
m3
Діалог студентів-виробничників і керівництва – нова традиція Миколаївської дирекції
Сьогодні, напередодні нового навчального року, у Миколаївській дирекції зародилася нова традиція – зустріч керівників дирекції та профспілкової організації з працівниками-студентами вищих навчальних закладів. З боку адміністрації у зустрічі брали участь в.о. директора Дмитро Ганіченко, в.о. заступника директора (питання технології), випускниця ОНАЗ ім.О.С.Попова Тетяна Водич, начальник відділу кадрів Володимир Розанов, а також голова профкому Анатолій Чечельницький…
______________________________________________________
m2
Вітання молодятам-поштовикам!
28 серпня в Миколаївській дирекції відбулося чарівне свято – народилася молода сім’я поштовиків Колесник…
_____________________________________________________
mik1
Участь в програмі житлових субсидій – важливе завдання поштовиків
Укрпошта приступила до виконання важливого соціально-значимого завдання – вручення комплекту документів населенню для оформлення житлових субсидій. Розроблено спрощений механізм подачі документів для призначення субсидій (заява, декларація про доходи і витрати) через пошту в управління соціального захисту населення (без тривалого перебування в чергах)…
___________________________________________________
m12
Плідне співробітництво для блага людей
На початку поточного року керівники Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» здійснили робочі поїздки по всіх районах області. Мета – розібратися на місці з проблемами (короткий режим роботи відділення, збільшення збитків та зниження доходів, незадовільні умови праці та низький рівень його оплати тощо), відвідати відділення поштового зв‘язку, провести діалог із селянами – споживачами послуг і представниками місцевої влади, знайти шляхи вирішення проблем…
________________________________________________________
16_1
Благочинність для дітей-переселенців від миколаївської пошти
Благочинність у любих її проявах породжує добрі думки й почуття, бажання робити нові благі вчинки заради оточуючих, заради вдосконалення самого себе. І в повній мірі це стосується маленьких громадян, особливо тих, хто у своєму короткому житті вже достатньо перетерпів від безглуздя і свавілля дорослих, – дітей із сімей-переселенців з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО…
______________________________________________________
news5
Відкритий лист Укрпошти до Національної телекомпанії України та Радіо Свобода
02 липня 2015 року на Першому національному каналі в ефірі програми «Схеми» вийшов сюжет «Корупція поштою», в якому йдеться про нібито завдані “Укрпошті” збитки в розмірі 2 млн грн при продажу валюти через Авант-банк. Відео з цією програмою з’явилося також на сторінці Радіо Свобода в мережі Інтернет та сервісі YouTube…
________________________________________________________
m1
Влучні постріли миколаївських поштовиків
Кожна людська життя – безцінне, унікальне, неповторне. А в наш неспокійний, непростий час, як ніколи, актуальний захист свого життя і життя оточуючих – близьких, колег, звичайних громадян. Вироблення і закріплення навичок захисту життя особливо важливо для працівників підприємства Укрпошти, виконання функціональних обов’язків яких пов’язане з підвищеною небезпекою…
__________________________________________________________

11059393_1621824461409096_4981417883081469381_o
Миколаївські поштовики підтверджують справами єдність українського народу і армії
У ці напружені, навіть трагічні часи, які переживає в останні роки український народ, крізь біль й страждання всі ми відчуваємо, як підіймається гордість за наші Українські Збройні Сили, за небувалий у попередні роки підйом національної самосвідомості, за істинне прагнення до єдності і миру на нашій багатостраждальній, але такій неповторній, рідній українській землі…
_________________________________________________

IMG_9924
Миколаївські поштовики дарують дітям радість добра
У суспільстві, незважаючи на економічні та суспільно-політичні коливання, до працівника пошти залишається поважне, шанливе відношення. Адже він відіграє важливу державну соціальну роль. Особливо це стосується працівників сільських відділень поштового зв‘язку. Після згортання інфраструктури на сілі поштарі є і соціальними працівниками, і медиками, і поставщиками різноманітних товарів повсякденного попиту…

Хроніки подій Миколаївської пошти

На початку ХІХ сторіччя Миколаїв став центром Миколаївської губернії. Тут розмістився штаб Чорноморського флоту. Пізніше Миколаїв став центром суднобудування, великим портом, з якого Росія відправляла на експорт значну частину вирощеного в південних степах хліба. Так визначилася спеціалізація краю, яка є актуальною і понині.
З 1879 року у Миколаєві почала працювати так звана “міська пошта”. В хроніці новин того року записано: “11 січня у Миколаєві заснована міська пошта, яка знаходить в будинку 7/2 на розі Фалеївської і Католицької (нині вулиця Адмірала Макарова) вулиць”. Приміщення збереглося до наших днів, нині це житловий будинок №17.

На початку 80-х років відкрились нові казенні поштові відділення в Новому Бузі, Баштанці, Калинівці.

В 1899 році в Миколаєві відкрилось поштове відділення на Військовому ринку на вулиці 5-а Слобідська, 6. На початку ХХ-го століття миколаївська поштово-телеграфна контора розташувалась на розі вулиць Спаська і Наваринська, крім відділення на Військовому ринку, існувало також поштово-телеграфне відділення при Біржевому комітеті по вулиці Велика Морська,22. До початку ХХ-го століття в Херсонському повіті нараховувалось 20 поштових і телеграфних відділень, 19 поштових станцій і 36 поштових пунктів. Більш пізніший розвиток поштової галузі тісно зв’язано з революційними подіями 1917 року і наступними п’ятирічними планами народного господарства колишнього СРСР. Праця поштовика завжди була нелегкою. Скажімо, в роки Великої Вітчизняної війни вдень і вночі, під пекучим сонцем і люту непогоду листоноші несли вісточки від чоловіків, синів, дочок, просто знайомих. Їх чекали в кожному домі із страхом в очах і надією в серці, разом з ним плакали, разом раділи. Розвиток поштового зв’язку, як свідчать документи належать до видатних подій духовної і матеріальної культури Північного Причорномор’я ХVІІІ – початку ХІХ століття. В ході російсько-турецьких війн на землях запорізьких козаків були засновані поштові станції. Потреба російських гарнізонів, які дислокувались у відібраних у Турції фортецях, у сполученні з Україною, а через нею – з Росією примусили запорожців обладнати ще чотири поштові гони. Після ліквідації Коша Запорізького в 1775році поштові гони перейшли до відомства Російської держави. В кінці ХVII століття в підпорядкування Головного правління поштових справ Росії знаходилось 4 поштамта – Петербурзький, Московський, Малоросійський і Прикордонний.На карті Катеринославського намісництва в 1784 році поштові станції показані біля сіл Піщаний Брід, Лиса Гора, міста Ольвіопілля, на річці Корабельній, Костянтинівни, Олександрівни, Соколів, Скаржники, Троїцького, Севиного, Матвіївни, Віточки, Спаського, Станіслава та інших. В 1790 році купець Кузьма Щербаков побудував у Миколаєві на розі нинішніх вулиць Шевченко і Радянської поштовий будинок. На початку ХІХ століття існували тракти з Миколаєва в Єлизаветград з проміжними станціями, з Миколаєва в Херсон – із станціями в Білозірці і Копанях. На шляху з Миколаєва в Одесу, відстань між якими вимірювалася в 126 верстів було 7 поштових станцій. На кожній з 2-ох проміжних станціях на тракті Очаків-Миколаїв утримувалось від трьох до шістнадцяти трійок коней. Крім того, через територію сучасної Миколаївської області в середині ХІХ століття проходили поштові тракти з Петербурга в Сімферополь, із Москви в Одесу.

На той час поштова станція в Миколаєві знаходилась на Німецькій (Фалеївській) вулиці і належала спочатку купцю А. Самошкіну, а 1857 році була передана казенному управлінню. Поштова контора розташовувалась на розі вулиць Декабристів і Адміральської.

Селянська реформа 1861 року і організація земельного управління порушили питання про створення земельної пошти. Приймання і видача кореспонденції проводилась в 19 волосних правліннях, у Миколаєві – на вулиці Тавричка, 42 (вулиця Шевченка). У Миколаєві перебувала і земська поштова станція, яка знаходилась на вулиці Рибній, 19 ( ріг вулиці Фалеївська і Чкалова).

РНОК “Поштовик”
Літній відпочинок на Чорному морі
(регіональний навчально-оздоровчий комплекс «ПОТШТОВИК»)

Миколаївська дирекція УДППЗ «Укрпошта» пропонує Вам провести оздоровлення працівників УДППЗ «Укрпошта» та їх дітей під час літнього сезону 2016 року на території РНОК «Поштовик» (зона відпочинку «Рибаківка», с. Рибаківка, Березанський район, Миколаївська область, перший квартал, будівля №9).

Регіональний навчально-оздоровчий комплекс «Поштовик» знаходиться у затишному місці чорноморського басейну. Пляжна зона берега піщана, пологе дно морського узбережжя служить запорукою безпечного відпочинку для родин з дітьми.

На території розташовані: двоповерхова адміністративна будівля, чотирьохповерховий спальний корпус, їдальня, дитячий майданчик, літня душова, безкоштовна автостоянка. Неподалік – природне солоне озеро з лікувальними грязями.

РНОК «Поштовик» розбудований на першій лінії узбережжя – море 50 м від корпусу.

На пляжі – водні гірки, скутери, катери, катамарани, пляжні кафе, шашличні. На місцевому базарі Ви зможете придбати екологічно чисті сільськогосподарські продукти, овочі та фрукти, натуральне виноградне вино. Чудова рибалка на Дніпро-Бузькому лимані залишить незабутні спогади про Ваш відпочинок.

Саме чудове розташування нашого закладу дає можливість гарно провести час, користуючись дарами природи для покращення здоров’я працівників Укрпошти, отримання заряду бадьорості та доброго настрою на цілий рік.

Прайс-лист для працівників “Укрпошти”

ЛАСКАВО ПРОСИМО ВАС НА НАШ «ПОШТОВИК»

З питань щодо укладення договорів на груповий відпочинок, а також з питань замовлення на індивідуальний відпочинок звертатись за телефонами:
(067) 400 97 17, ( 067) 400 62 37, e-mail: oper_mikolaiv_post@ukrposhta.com
Начальник РНОК «Поштовик» Мукомел Олександр Степанович

Вакансії

Відділенням поштового зв‘язку міста Миколаєва Українського державного підприємства «Укрпошта» терміново потребуються оператори поштового зв‘язку.

Функції та обов‘язки – надання послуг поштового зв‘язку безпосередньо у відділенні зв‘язку. Умова – впевнена робота на комп‘ютерній техніці в якості користувача.

Оформлення – офіційне. Оплата праці – від 1900 грн. до 2500 грн. на місяць.

При прийомі на роботу здійснення навчання у навчальному класі.

Можливість кар‘єрного росту, як у самому відділенні зв‘язку (підвищення класу оператора поштового зв‘язку, переведення на посаду заступника начальника та начальника відділення), так і запрошення на роботу до управління Миколаївської дирекції.

Працівникам підприємства надається соціальний пакет, передбачений Колективним договором.

До складу Миколаївської дирекції входить база відпочинку «Поштовик», розташована на чорноморському узбережжі біля села Рибаківка.

Ви можете обрати для себе зручне, з точки зору географічного розташування, відділення поштового зв‘язку.

Будемо раді побачити Вас серед професіоналів нашої дирекції.

Укрпошта – кращі традиції спілкування! Ми – там, де потрібно!

Більш детальну інформацію можна одержати за телефоном 21-91-36.

Поштамт-Центр поштового звязку № 1

1. оператор поштового звязку – 2 вакансії
надання послуг поштового звязку; здійснення поштових переказів, робота з іноземною валютою; приймання, оброблення і вручення посилок; реалізація знаків поштової оплати, лотерейних квитків; прийом комунальних платежів

2. оператор оброблення пошти

3. начальник ВПЗ
надання послуг поштового звязку: робота з поштовими відправленнями, з поштовими переказами; прийом, обробка, вручення кореспонденції, листів, бандеролей; приймання платежів

4. сортувальник

Центр поштового звязку № 2

5. листоноша – 2 вакансії
доставка періодичних друкованих видань і кореспонденції, приймання передплати на газети і журнали; робота з поштовими відправленнями; приймання, оброблення і доставка телеграм

6. оператор поштового звязку – 2 вакансії
надання послуг поштового звязку; здійснення поштових переказів, робота з іноземною валютою; приймання, оброблення і вручення посилок; реалізація знаків поштової оплати, лотерейних квитків; прийом комунальних платежів

7. водій автотранспортних засобів

Центр поштового звязку № 3

8. оператор поштового звязку – 7 вакансій
надання послуг поштового звязку; здійснення поштових переказів, робота з іноземною валютою; приймання, оброблення і вручення посилок; реалізація знаків поштової оплати, лотерейних квитків; прийом комунальних платежів

9. листоноша – 4 вакансії
доставка періодичних друкованих видань і кореспонденції, приймання передплати на газети і журнали; робота з поштовими відправленнями; приймання, оброблення і доставка телеграм

10. начальник ВПЗ -2 вакансії
надання послуг поштового звязку: робота з поштовими відправленнями, з поштовими переказами; прийом, обробка, вручення кореспонденції, листів, бандеролей; приймання платежів

11. інженер-програміст

12. штукатур

13. економіст
робота з ПК, складання статистичної звітності (форма №12); формування бюджету по доходах

Центр поштового звязку № 5

14. механік

Центр поштового звязку № 7

15. оператор поштового звязку
надання послуг поштового звязку; здійснення поштових переказів, робота з іноземною валютою; приймання, оброблення і вручення посилок; реалізація знаків поштової оплати, лотерейних квитків; прийом комунальних платежів

З 20 квітня 2017 року в усіх відділеннях Укрпошти розпочинається приймання передплати на періодичні друковані видання на ІІ -ге півріччя 2017 рік.

Приймання передплати здійснюється в усіх операційних залах поштамтів, вузлів і відділень зв’язку, у пунктах приймання передплати, а також безпосередньо листоношею на доставній дільниці.

Передплата проводиться за тарифами, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 08.04.2017 року №137 “Про затвердження Тарифів на приймання й доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою” та відповідно до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”.

Вартість приймання передплати (за 1 абонемент) в залежності від терміну становить:
– на 1 місяць – 1,48 грн.;
– на 2 – 3 місяці – 3,38 грн.;
– на 4 – 6 місяців – 4,10 грн.

На видання, що мають в каталозі позначку “**”, вказана кінцева передплатна вартість, яка визначена відповідно до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” і вже враховує як вартість видання з доставкою, так і вартість приймання передплати.

Передплатна кампанія на друге півріччя 2017 року на видання загальнодержавної сфери розповсюдження за “Каталогом видань України на ІІ півріччя 2017 року” проводиться у термін до 15 червня 2017 року.

На місцеві видання (обласні, міські та районні) в строки, визначені згідно з укладеними з видавцями (редакціями) договорами, проводиться у термін до 25 червня 2017 року.

Проведення передплати з поточних місяців 2017 року на видання, які включені до Каталогу видань України на II півріччя 2017 року в обласних центрах і місті Києві до 15 числа, в інших населених пунктах до 10 числа включно кожного місяця, що передує передплатному.

Ознайомитись із передплатними каталогами Ви можете у будь-якому відділенні поштового зв’язку або на корпоративному сайті.

Чекаємо на вас у відділеннях поштового зв’язку та сподіваємося, що ви станете нашими постійними клієнтами.

Будьте разом з нами!

До уваги ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

– передплату можливо оформити по безготівковому розрахунку.

Для цього необхідно:

1. надати Замовлення_П-16;
2. отримати та оплатити рахунок.

Для довідок звертайтесь за телефоном:

Назва району Телефон E-mail
м. Миколаїв
Миколаївський р-н
Жовтневий р-н
Очаківський р-н
Березанський р-н
Новоодеський р-н
Баштанський р-н
(0512)-21-30-40 (т/факс)
067-22-33-615
Podpiska_Vidomcha_mik@ukrposhta.com
м. Вознесенськ
Вознесенський р-н
Єланецький р-н
Доманівський р-н
Веселинівський р-н
(05134)-4-35-45
067-400-62-40
podpiska_voznesensk mikolaiv@ukrposhta.com
м. Первомайськ
Первомайський р-н
Кривоозерський р-н
Врадіївський р-н
Арбузинський р-н
Братський р-н
м.Южноукраїнськ
(05161)-4-23-72
067-239-95-05
podpiska_pervom mikolaiv@ukrposhta.com
Новобузький р-н
Казанківський р-н
(05151)-9-19-95
067-400-61-85
podpiska_nbug mikolaiv@ukrposhta.com
Снігурівський р-н
Березнегуватський р-н
(05162)-3-12-40
067-400-61-96
podpiska_snigurivka mikolaiv@ukrposhta.com

Каталог на 2017 рік місцевих періодичних видань

Каталог періодичних видань України на ІІ-ге півріччя 2017 рік

Каталог зарубіжних видань:

Розділ 1 “Видання зарубіжних країн”;

Розділ 2 “Видання органів науково-технічної інформації”;

Розділ 3 “Електронні видання”

Зміни №1 до каталогу України
Зміни №2 до каталогу України
Зміни №1 до зарубіжного каталогу