Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • «Мистецька Укрпошта» – все на благо дітей!

  DSCN4112 DSCN4114 DSCN4116 DSCN4126 DSCN4133

  В рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта» провела благодійну виставку-ярмарку «Мистецька Укрпошта» з метою допомогти дитячим будинкам та школам-інтернатам.

   

  Кожен працівник Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта», який власними руками створює витвори мистецтва, долучився до благодійної виставки-ярмарки.

   

  Наші трудівниці встигають все! Робота на пошті і рукоділля – як хобі, яке приносить задоволення. Багато робіт, представлених на виставках у всіх підрозділах області та Поштамті, часті гості на обласних і міських виставках талантів. Умілі господині займаються і різьбленням по дереву, і вишиванням, і в’язанням, створюючи неповторні образи.

   

  На виставці були представлені: картини, вишиті хрестиком та бісером, плетіння з бісеру, в’язані вироби – від серветок до метрових полотен, декоративні прикраси для дому, жіночі убори та прикраси для волосся і багато іншого.

   

  Кошти, вилучені від продажу, допоможуть придбати речі для дітей-сиріт. Ми дякуємо усім талановитим поштовикам, які проявили небайдужість та взяли участь у проведенні ярмарку.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


  Підписатись на новини