Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Моя мама працює листоношею у ВПЗ-8 м. Тернополя

  Жолобіцька Оксана1.docx

  Праця у неї не легка, але дуже потрібна і цікава,за що я її поважаю і люблю.

   

  Пошта відіграє дуже велику роль у нашому житті. Так ми можемо спілкуватися за допомогою листів, відсилати посилки і подарунки а пенсіонери можуть отримувати пенсії.

   

  А ви можете уявити пошту в майбутньому? Адже людина розвивається на очах, придумує технології і гаджети.

   

  Я думаю, що в майбутньому робота на пошті буде значно полегшеною. Листоноші будуть мати власні транспорти і їм буде легше пересуватись. Або навіть буде придумано систему швидкого обслуговування. Уявімо, що поштові скриньки буде перероблено і у них буде вбудовано щось схоже на портал. Вони будуть у кожному домі і квартирі. Такі ж скриньки будуть на пошті, яка у далекому майбутньому буде просторою і великою. І ось, наприклад, поклали у цей ящик лист. Він дуже швидко прибуде до власника скриньки, яка була з’єднана із цією. У кожної такої скриньки буде свій номер і адрес, на який піде посилка. Так буде швидше і якісніше.

   

  Або, наприклад, буде машина, яка їздить і передає листи сама. Під’їхала до будинку і тут через трубу вилетів лист, який залетить у скриньку або у дім через вікно.

   

  В майбутньому люди покращать і полегшать роботу на пошті, але ніхто не знає, як саме це буде. А зараз потрібно поважати й шанувати теперішніх працівників, які виконують клопітку і важку працю.


  Підписатись на новини