Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • На фініші передплатної кампанії

  Дні передплатника в Білгороді-Дністровському та в Біляївці

  Дні передплатника в Білгороді-Дністровському та в Біляївці

  Лічені дні залишилися до закінчення передплатної кампанії. Минулого тижня День передплатника відбувся в Білгороді-Дністровському.

   

  Ми заздалегідь розмістили оголошення про проведення заходу в наших ВПЗ, – розповідає старший інструктор групи періодичних видань ЦВПЗ м. Роздільна Надія Сидоренко. – Попрацювали і листоноші, запрошуючи городян на День передплатника. Порадувало, що відгукнулися багато хто, особливо пенсіонери. Всі видання, які представили на Дні передплатника, були розкладені на великому столі в центрі операційного залу. Відвідувачі могли присісти на стілець і вдосталь їх погортати.

   

  А ще їм була надана можливість поспілкуватися з представниками інформаційного агентства «Центр медіа», яке видає газети «На пенсии», «Одесская жизнь», «Хорошая телепрограмма», «Одесский дачник» і «Одесская реклама». Відбувся жвавий зацікавлений діалог і про видання, і про наше сьогодення. До речі, свої газети представники інформаційного агентства «Центр медіа» роздавали учасникам Дня передплатника безкоштовно, щоб вони, не поспішаючи могли прочитати їх вдома. Разом з газетами відвідувачам давали в подарунок кольорові корисні календарі на 2016 рік.

   

  Такий же день передплатника за участю представників ЗМІ відбувся і в Біляївці. За словами оператора поштового зв’язку Ольги Касьяненко, інтерес до передплати більше, коли з ними спілкуються журналісти. Подібні акції дуже допомагають при проведенні передплати.
  Виїзні Дні передплатників відбулися в Роздільній. Журналісти районної газети «Вперед» побували в Степанівському і Лиманському поштових відділеннях. Разом з листоношею А.Пашковскою оформляли передплату в Лиманському професійному аграрному ліцеї, місцевій школі № 1. Редактор газети «Вперед» Наталія Буковська на сторінках свого видання висловила подяку поштарям.

   

  Як розповіла начальник відділу розповсюдження періодичних видань Одеської дирекції Вікторія Осіпова, останнім часом темпи обсягів передплати збільшилися і завдяки, насамперед, ентузіазму поштарів та редакцій ЗМІ, і завдяки, знову прийнятій постанові Кабміну, якою закріплено право бюджетних установ оформляти передплату періодичних видань на наступний рік у поточному році.


  Підписатись на новини