Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Одна з найкращих

  Весна, що вступає в свої права після довгої зими веде за собою улюблене свято – Міжнародний жіночий день. З плином десятиліть, у змінах поколінь, березень асоціюється з жіночим днем, адже кожного року саме в цей день чоловіки вітають жінок даруючи подарунки, ну і звичайно ж квіти.

   

  Серед багатотисячного жіночого колективу, який готується до відзначення свята хотілося б розказати про листоношу ВПЗ 31 м. Кременчук – Тарапун Галину Борисівну.

   

  Свою роботу в галузі поштового зв’язку Галина розпочала ще в 1993 році, прийшовши працювати листоношею. З перших днів працює вона наполегливо, старанно, сумлінно виконує посадові обов’язки, розповідає начальник ВПЗ – Куценко Наталія.

   

  Поєднуючи в собі жіночність та рішучість Галина Борисівна вміло використовує свій професійний досвід, приділяючи велику увагу якості, впровадженню та розширенню обсягів надання послуг, що і дає можливість бути прикладом для наслідування. Завдяки привітності, доброзичливості та відвертості у роботі з клієнтами та колегами минулий 2014 рік, їй вдалося завершити з показниками 105 % виконання плану.

   

  Нас зацікавило, як їй це вдалося, тож ми вирішили запитати безпосередньо у Галини і вирушили на зустріч з нею.

   

  Доброго дня, Галино Борисівно! Дізнавшись про Ваші минулорічні успіхи у роботі, ми дуже хотіли б почути, що додає Вам наснаги для виконання плану?

   

  Перш за все, це моя улюблена робота, якій я присвятила понад 20 років свого життя, її я знаю, та намагаюсь постійно самовдосконалюватись.

   

  Щодня я спілкуюсь з людьми, це допомагає мені гарно себе почувати та бути потрібною.

   

  Скажіть будь ласка, чим Вас приваблює професія листоноші?

   

  Тим, що ця професія дає мені можливість спілкуватися з людьми, задовольняти їх потреби, відчувати, що мене завжди чекають.

   

  І на завершення нашої з Вами зустрічі, у Вас є можливість привітати своїх колег зі святом 8 березня.

   

  Користуючись можливістю хочу привітати всіх жінок з чудовим святом весни – 8 березня, та побажати в першу чергу миру, добра, злагоди та добробуту кожній родині.

   

  Начальник Центру поштового зв’язку № 2 м. Кременчук, Генадій Ляпун привітав жіночий колектив ВПЗ 31 м. Кременчук з наступаючим святом весни та висловивши подяку за бездоганну роботу вручив Подяку Генерального директора, нагрудний знак та грошову премію листоноші, що відзначилась неперевершеною роботою – Галині Борисівні Тарапун.

   

  Полтавська дирекція пишається завзятістю Галини, зичить невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай людська шана буде подякою за плідну працю, а результати роботи – прикладом для наслідування.


  Підписатись на новини