Контакт-центр: 0 800 300 545

Опис

 • A- A A+
 • Опис

  Видача готівкових гривень законним держателям пластикових карток здійснюється через термінали АТ “Райффайзен Банк Аваль”.

  Укрпошта здійснює видачу готівкових гривень платіжної системи “Онікс” та міжнародних платіжних систем:
  1. VISA.
  2. VISA Electron.
  3. Eurocard/MasterCard.
  4. Cirrus/Maestro.

  Видача готівкових гривень та поповнення платіжних карток законним держателям пластикових карток ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” здійснюється через термінали ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”.

  Укрпошта здійснює видачу готівкових коштів та поповнення платіжних карток VISA і MasterCard, емітованих ПАТ “ПриватБанк” та видачу готівкових гривень з платіжних карток VISA і MasterCard, емітованих іншими банками України.

  Для отримання готівкових гривень або поповнення платіжної картки держатель картки повинен пред’явити один з перечислених документів:

  1. Внутрішній національний паспорт нового зразка з відміткою про прописку/реєстрацію- для громадян України, які постійно проживають в Україні.
  2. Дійсний закордонний паспорт нового зразка з відміткою про реєстрацію в консульському представництві України за кордоном – для громадян України, які постійно проживають за кордоном.
  3. Іноземний паспорт та посвідка на проживання в Україні з відміткою про прописку/реєстрацію – для іноземних громадян, які постійно проживають в Україні.
  4. Зареєстрований в органах МВС іноземний паспорт з відповідною українською візою (або без візи – для іноземних громадян, які в’їжджають в Україну безвізово, відповідно до міжурядових угод) на право в’їзду та перебування в Україні – для іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Україні.
  5. Посвідка на проживання в Україні з відміткою про прописку – для осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні.
  6. Зареєстровані в органах МВС відповідні документи, видані державою постійного проживання осіб без громадянства – для осіб без громадянства, які тимчасово перебувають в Україні.