Контакт-центр: 0 800 300 545

Опис

 • A- A A+
 • Опис

  Отримуйте видання на будь-який смак з понад 12 тис. найменувань нашого каталогу! Доставка передплачених видань здійснюється в усі населені пункти України.

  Ознайомтеся з електронною версією каталогів за посилананням

  Як передплатити:

  Зверніться до відділення поштового зв’язку, центру поштового зв’язку, поштамту, заповніть бланк абонемента та оплатіть послугу.
  Оплата послуг здійснюється як готівкою, так і за безготівковим розрахунком.

  Передплатна кампанія на друге півріччя 2017 року проводиться згідно Наказу ПАТ “Укрпошта” № 480 від 20.04.2017 р. “Про передплату періодичних видань на друге півріччя 2017 р”.

  Передплата проводиться за тарифами, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 08.04.2017 року №137 “Про затвердження Тарифів на приймання й доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою” та відповідно до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”.

  Вартість приймання передплати (за 1 абонемент) в залежності від терміну становить:
  на 1 місяць – 1,48 грн.;
  на 2 – 3 місяці – 3,38 грн.;
  на 4 – 6 місяців – 4,10 грн.;

  На видання, що мають в каталозі позначку “**”, вказана кінцева передплатна вартість, яка визначена відповідно до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” і вже враховує як вартість видання з доставкою, так і вартість приймання передплати.

  Передплатна кампанія на друге півріччя 2017 року на видання загальнодержавної сфери розповсюдження за “Каталогом видань України на ІІ півріччя 2017 року” проводиться у термін до 15 червня 2017 року.

  На місцеві видання (обласні, міські та районні) в строки, визначені згідно з укладеними з видавцями (редакціями) договорами, , проводиться у термін до 25 червня 2017 року.

  Проведення передплати з поточних місяців 2017 року на видання, які включені до Каталогу видань України на II півріччя 2017 року в обласних центрах і місті Києві до 15 числа, в інших населених пунктах до 10 числа включно кожного місяця, що передує передплатному.

  Приймання передплати здійснюється в усіх відділеннях поштового зв’язку, а також безпосередньо листоношею на доставній дільниці.

  Переадресація передплати:

  •    За бажанням передплатника періодичне друковане видання може бути переадресоване для доставляння за іншою адресою.
  •      Для оформлення переадресування передплатнику необхідно звернутися до відділення поштового зв’язку, яке здійснює доставку передплачених видань.

  Анулювання передплати може здійснюватися: 

  •         з ініціативи передплатника, через його небажання отримувати передплачене видання;
  •         з ініціативи розповсюджувача, якщо передплатник при зміні місця проживання (або з інших причин) не переадресував передплату або не одержує її безпосередньо в доставному об’єкті протягом одного місяця;
  •           з ініціативи видавця, у разі припинення виходу видання з друку.