Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Подорож країною Філателія

  1315396_original

  В жовтні місяці працівниками Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» для учнів Житомирського Екологічного Ліцею №24 була проведена пізнавальна акція “Подорож країною Філателія”. Діти дізналися багато цікавого про філателію та пост кросинг, переглянули слайди з різноманітними листівками різних часів.

  IMG_20161021_101252
   

  Зі своєю власною колекцією марок познайомив учнів Віктор Володимирович Мазур – голова Асоціації спілки філателістів України в Житомирській області.

   

  Колекціонування конвертів, листівок, поштових марок та інших видів поштової документації є одним з найпопулярніших та наймасовіших захоплень на планеті. Поштова продукція кожної країни, крім свого прямого функціонального призначення, зусиллями колекціонерів стає предметом формування найрізноманітніших філателістичних колекцій, кращі з яких щорічно демонструються на регіональних, національних та міжнародних філателістичних виставках.

   

  На при кінці зустрічі учні разам з педагогами зробили висновок що: Філателія – інтелектуальне захоплення, яке поглиблює теоретичні знання, виховує цілеспрямованість, акуратність, комунікабельність, дає особистий творчий поштовх, посилює пізнавальну мотивацію в навчанні.
  Тільки об’єднавши зусилля, поштовики, колекціонери-філателісти та педагоги , зможуть відновити інтерес школярів до філателії як до цікавого та змістовного дозвілля.

   


  Підписатись на новини