Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Подяка за роботу належить людям чесної праці!

  У котре, працівники Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» показали найкращі результати та за свою працю були нагороджені втішними подарунками.

   

  З метою збільшення обсягів продукції, привернення уваги споживачів та стимулювання придбання лотерейних білетів, ТОВ «Патріот» вже вкотре організував заохочувальну акцію для поштовиків. Днями за підсумками 2-го півріччя було визначено найкращі відділення поштового зв’язку Львівщини, які реалізували найбільше лотерей. Практичними та потрібними у зимовий період подарунками – електрообігрівачами нагороджено ВПЗ Славське ЦПЗ №5 м.Стрий, ВПЗ Оглядів, МВПЗ м.Червоноград, ВПЗ Н.Витків, ЦПЗ №7 м.Червоноград, та ВПЗ №69 м.Львова ЦПЗ №1 Поштамт.

   

  «Робота, яку ми охоче виконуємо – цінується! Від цього стає радісно на душі, та хочеться докладати ще більших зусиль» – ось так говорять наші бджілки-трудівниці.

   

  Поштовики Львівщини висловлюють свою вдячність ТОВ «Патріот» за оцінені старання та прикладені зусилля! Ми завжди раді співпраці з нашими партнерами, особливо, коли успіхи у роботі високо оцінюються. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

   

  Також, висловлюємо подяку за старанну працю нашим працівникам. Бажаємо Вам невичерпної творчої енергії, звершення всіх починань та подальших перемог!

   

  На фото:

   

  Фото 1 – Козак Тетяна Володимирівна, оператор поштового зв’язку ВПЗ №69 м.Львова;
  Фото 2 (зліва на право) – Терзі Валентина Олексіївна, начальник МВПЗ м.Червонограда; Шкраба Оксана Михайлівна , начальник ВПЗ №Оглядів; Свистун Руслана Михайлівна, начальник ВПЗ Н.Витків.


  Підписатись на новини