Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • «Поетична пошта» до Дня захисту дітей

  news66622

  З 25 травня до 10 червня Укрпошта оголошує конкурс на найбільш оригінальний дитячий вірш про пошту «Поетична пошта», приурочений до Дня захисту дітей.

   

  Для популяризації листування серед дітей України, сприяння розвитку в молоді навичок написання листів та виховання у дітей творчих здібностей з нагоди Дня захисту дітей Укрпошта проводить поетичний конкурс.

   

  Запрошуємо дітей дошкільного та шкільного віку надсилати свої твори з поміткою «Конкурс» на адресу Івано-Франківької дирекції:

   

  відділ продажу послуг
  вул.Незалежності,6
  м.Івано-Франківськ
  76018

   

  Івано-Франківької дирекції Укрпошти. Журі дирекції вибере три твори, які найкраще відповідатимуть критеріям оригінальності, змістовності та креативності та направлять їх до генеральної дирекції, де й оберуть трійку переможців конкурсу.

   

  Автори найкращих віршів будуть нагороджені філателістичними подарунками від Укрпошти. Найкращі та найоригінальніші твори будуть надруковані у газеті «Поштовий вісник», розміщені на сайті Укрпошти та на сторінках соціальних мереж.

   

  Тематика творів – усе, що пов’язано з поштою. У вірші має обов’язково бути використане словосполучення «українська пошта». Також учасник повинен надати коротку інформацію про себе.

   

  Запрошуємо усіх творчих дітей до участі в поетичному конкурсі!


  Підписатись на новини