Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Покровський ярмарок

  SAM_3364

  У місті Запоріжжя 8 жовтня пройшов традиційний Покровський ярмарок, приурочений до Дня міста. Цього року він розтягнувся на декілька кілометрів уздовж Набережної магістралі. У день проведення ярмарку його відвідали близько 100 тис. запорожців і гостей міста.

   

  Щорічний ярмарок, який є продовженням традицій і звичаїв козацького роду у новій сучасній презентаційній формі, отримав назву на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке є найбільшим і найзначущим святом для Запорізького козацького краю.

   

  З нагоди свята запорожців розважали місцеві самодіяльні колективи, а народні майстри поділилися з охочими своїми талантами на майстер-класах.

   

  Запорізька дирекція УДППЗ «Укрпошта» уже традиційно відкрила на ярмарку пункт передплати на оформлення періодичних видань на 2017 рік.

   

  рацівники дирекції консультували та заохочували населення з питань участі у програмі Postcrossing, рекламували універсальні та нетрадиційні послуги поштового зв’язку та «Власну марку». Потрібно зазначити, що багато людей та організацій, які відвідали ярмарок, зацікавились послугами Укрпошти, а саме кур’єрською доставкою та доставкою і розміщенням реклами.

   


  Підписатись на новини