Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Шановні колеги та партнери!

  Фалдина (2)

  Сердечно вітаю вас зі світлими і радісними святами Нового року та Різдва Христового!

   

  У 2015 році у працівників Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулося багато змін та визначних подій. З метою досягнення поставлених завдань та цілей ми плідно працювали над втіленням виробничих планів, брали активну участь у соціальному житті Прикарпаття.

   

  Від щирого серця дякую вам, працівники пошти, за щоденну наполегливу працю, яка сприяє збільшенню наших здобутків та підвищення авторитету української пошти.

   

  Щоразу Новий рік – це точка відліку, з якої ми починаємо нове, краще життя! Усі ми творимо нові надії та сподівання на щасливіше майбутнє!

   

  Впевнений, що наша наполегливість, згуртованість, цілеспрямованість та відповідальність дадуть змогу гідно забезпечити у новому році всі поставлені завдання та цілі, забезпечити ще більшу якість поштових послуг та подальший розвиток поштової галузі.

   

  Щиро бажаю, щоб Новий рік обдарував вас щастям і радістю, додав життєвої наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму. Нехай у теплому родинному колі пройдуть Різдвяні свята, звідусіль лунають колядки та радісний сміх. Господнього благословення, міцного здоров’я, добробуту, достатку, миру та спокою вам і вашим родинам на довгі роки!

   

  З найкращими побажаннями
  Виконуючий обов’язки директора
  Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта»
  Володимир Фалдина


  Підписатись на новини