Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Шановні працівники поштового зв’язку та жителі Волинського краю!

  1 (2)

  Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

   

  Минає 2015 рік – час змін у державі та в серці кожного з нас. За доброю традицією, проводжаючи рік, оцінюємо пройдений шлях та визначаємо плани на майбутнє.

   

  У 2015 році у працівників Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулося багато визначних подій: ми плідно працювати задля досягнення поставлених цілей, над втіленням виробничих планів, брали активну участь у громадському, соціальному житті Волині та пишалися здобутками і трудовими досягненнями.

   

  Від щирого серця дякую вам, працівники пошти, за щоденну наполегливу роботу, яка сприяє примноженню наших надбань та підвищення авторитету УДППЗ «Укрпошта».

   

  У 2016 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями. Впевнений, що наша згуртованість, об’єднання зусиль і відповідальність дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити у новому році ще більшу якість, зручність поштових послуг та подальший прогресивний розвиток поштового підприємства.

   

  Добра і щастя вам у Новому році!

   

  Від усієї душі бажаю радості, завзяття в роботі, миру і благополуччя в родинах, здоров’я та оптимізму! Нехай прийдешній рік принесе з собою успішні сподівання, нехай доля дарує любов, цікаві зустрічі й віру у власні сили!

   

  Веселих та добрих вам свят!

   

  З повагою Олег Гавришків
  в.о. директора Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта»


  Підписатись на новини