Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Шановні споживачі!

  news908708-4

   

  Івано-Франківська дирекція Українського державного підприємства поштового зв”язку “Укрпошта” повідомляє, що з 7 вересня 2016 року розпочалася передплата періодичних друкованих видань на 2017 рік.

   

  Запрошуємо Вас оформити передплату на періодичні видання України, країн СНД, далекого зарубіжжя, обласні , міські та районні видання.
  Передплатити видання можна у кожному відділенні поштового зв’язку області.

   

  Передплата на 2017 рік проводиться у такі терміни:

   

  На видання Каталогу України – до 16 грудня 2016 року

   

  На видання Каталогу зарубіжних країн:

   

  адресної системи експедирування – до 07 грудня 2016 року
  карткової системи експедирування – до 08 грудня 2016 року

   

  На видання Івано-Франківської області – до 25 грудня 2016 року(включно).

   

  Приймання передплати здійснюється в усіх операційних залах поштамтів, відділень поштового зв’язку, в пунктах приймання передплати, а також безпосередньо листоношею на доставній дільниці.

   

  Передплачуйте та отримуйте улюблені періодичні друковані видання через мережу УДППЗ “Укрпошта”!

   

  Ви також можете зателефонувати до найближчого відділення поштового зв’язку і листоноша допоможе Вам оформити передплату вдома чи в офісі.

   

  ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПЕРЕДПЛАТИ

   

  При оформленні передплати Вам необхідно власноруч заповнити бланк абонемента з доставною карткою-дорученням на кожне видання окремо. Індекс, назва, вартість видання мають повністю відповідати даним Каталогів видань. Також необхідно вказати Вашу повну поштову адресу із зазначенням поштового індексу.

   

  Увага! З метою організації якісної доставки передплаченого Вами видання, в достатній картці обов’язково зазначається прізвище, ім’я, по-батькові одержувача. Оплата вартості передплати здійснюється як готівкою, так і за безготівковим розрахунком у гривнях.

   

  ПЕРЕДПЛАТА ВИДАНЬ УКРАЇНИ

   

  Звертаємо Вашу увагу на те, що у Каталогах періодичних видань на 2017 рік, для видань, зазначена вартість видання з урахуванням його доставки. У цьому випадку передплатна вартість визначається безпосередньо працівником зв’язку при оформленні передплати в залежності від терміну, на який оформлюється передплата і складається з вартості видання з доставкою та вартості приймання передплати.

   

  Вартість приймання передплати на періодичні видання (за 1 абонемент) в залежності від терміну становить:

   

  на 1 місяць – 0,95 грн.;
  на 2-3 місяці – 2,15 грн.;
  на 4-6 місяців – 2,60 грн.;
  на 7-12 місяців – 4,00 грн.

   

  На видання, що мають в каталозі позначку (**), вказана кінцева передплатна вартість, яка визначена відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» і вже враховує як вартість видання з доставкою, так і вартість приймання передплати.


  Підписатись на новини