Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Швидше, вище, сильніше!

  Для того, щоб добре працювати та досягати позитивних результатів у роботі, колектив повинен бути злагоджений та дружний. Одним з найкращих способів визначити характер, силу та витримку колег є організація спортивних змагань. Доброю традицією стало проведення спартакіади працівників Вінницької дирекції, яка пройшла 31 серпня у приміщенні спортивного комплексу «Колос».

   
  IMG_9120

   

  Спартакіаду відкрила директор Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Костюк Наталія Петрівна. У вітальному слові Наталя Петрівна наголосила, що головне – це об’єднання і командний дух. Директор побажала усім гарного настрою, адже кожен, хто взяв участь у спартакіаді уже переможець.

   

  У змаганні прийняли участь команди центрів поштового зв’язку, Поштамту та дирекції. Підтримували спортсменів колеги, родичі та друзі. Комплекти нагород розігрувались серед жінок та чоловіків у п’яти видах спорту.

   

  Найсильнішими в гирьовому спорті, згідно вагової категорії стали: Бринзевич Віталій (ЦПЗ №6 Тульчин) та Тарасюк Микола (ЦПЗ №5 Гайсин).

   

  Віртуозну гру у шашки продемонстрували Побігуща Людмила (ЦПЗ №7 Бершадь) та Якубовський Віталій Феліксович (дирекція).

   

  Найспритнішими у грі з настільного тенісу стали серед жінок – Станчак Віта (ЦПЗ №6 Тульчин), а серед чоловіків – Федоров Віктор (дирекція).

   
  IMG_8971

  У армреслінгу, у відповідності до вагових категорій перемогли: Цінський Віталій (дирекція), Вихристюк Олександр (ЦПЗ №5 Гайсин).

   

  Найшвидшою жінкою з легкої атлетики стала Лонська Юлія (ЦПЗ №2 Калинівка), а серед чоловіків – Гуменний Олександр (ЦПЗ №7 Бершадь).

   

  Переможцем за загальним командним заліком стала команда ЦПЗ № 6 Тульчин, яка проявила високу згуртованість та справжній командний дух.

   

  Всі переможці отримали золоті, срібні та бронзові медалі, дипломи та кубки, а ще – запал на чергові рекорди.

   

  Працівники поштової галузі Вінницької області в черговий раз продемострувани своє вміння організовувати дозвілля. Керівник дирекції вручила переможцям нагороди, подякувала за участь та достойне змагання, побажавши успіхів як у роботі, так і в майбутніх спортивних досягненнях.


  Підписатись на новини