Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Система управління якістю обслуговування…

  DSC06931 DSC06936 DSC06943

  Конфлікти – це норма життя.
  Коли вам здається, що у вашому
  житті немає конфліктів,
  перевірте, чи є у вас пульс.
  Ч. Ліксон

   

  15 червня 2016 року в Житомирській дирекції УДППЗ «Укрпошта» пройшов тренінг-семінар на тему: «Система управління якістю обслуговування у т.ч. управління конфліктами користувачів послуг «Укрпошти». В навчанні взяли участь начальники та заступники відділень поштового зв’язку міста Житомира.

   

  Конфлікт. Скільки неприємних спогадів пов’язано з цим словом. Конфлікти супроводжуються нерозумінням, образами, почуттям невдоволення, стресами, зруйнованими взаєминами… Напевне, немає такої людини, яка у своєму житті не побувала б у конфлікті, адже конфліктною є будь-яка ситуація, у якій зіштовхуються різні погляди, потреби, інтереси, цілі, бажання різних людей. Конфлікти вносять напруженість у стосунки, позбавляють нас спокою і радості, не дають можливості повноцінно працювати. А особливо прикро те, що конфлікти виникають найчастіше через дрібниці, через наше невміння спілкуватись, небажання зважати на потреби інших.

   

  Основним завданням тренінгу було, перш за все – змінити ставлення учасників до конфліктних ситуацій, відпрацювати навички ефективного реагування на протидію або сумнів, навчити учасників технології роботи у конфлікті.

   


  Підписатись на новини