Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Спільний випуск поштового блоку «Україна-Болгарія»

  DSC_0183

  22 травня у Генеральному консульстві Болгарії в Одесі відбулася презентація поштового блоку «Чорне море The Black Sea» з двох марок спільного випуску «Україна-Болгарія» та спеціальне поштове погашення штемпелем «Перший день».

   

  У церемонії спецпогашення взяли участь: Генеральний консул Республіки Болгарії в Одесі Дімітар Тучков, директор Одеської дирекції ПАТ «Укрпошта» Наталія Приходько, директор Науково-дослідної установи “Український науковий центр екології моря”, кандидат географічних наук, старший науковий співробітник Віктор Коморін, заступник директора Інституту морської біології НАН України, доктор біологічних наук Галина Мінічева.

   

  – Це символічна подія, – підкреслила директор Одеської дирекції ПАТ «Укрпошта» Наталія Приходько, презентуючи поштовий блок, – адже нещодавно виповнилося 25 років дипломатичних відносин між Україною та Болгарією. Нас поєднують роки дружби і Чорне море.

   

  Генеральний консул Республіки Болгарія в Одесі Дімітар Тучков сказав, що Україна займає важливе місце в міжнародному співробітництві Болгарії. «Ми маємо намір і надалі зміцнювати наші зв’язки, особливо в економіці, – підкреслив консул. – Прикладом доброго регіонального співробітництва на Чорному морі може служити поромна переправа, яка поєднала берега Болгарії і України». Дімітар Тучков тепло відгукнувся про спільний випуск поштового блоку. «Я – «за» такі ініціативи», – зазначив консул.

   

  На марках поштового блоку зображені два яскравих представника морської фауни – дельфін «Білобочка чорноморська» та молюск «Крила янгола». Білобочка чорноморська –найпоширеніший і найчисленніший вид дельфінів, номінований на Морську тварину року.
  Молюск «Крила янгола» є одним із найважливіших екологічних вартових, який першим реагує на забруднення моря та недостатню кількість поживних речовин у воді.

   

  Одночасно спецпогашення відбулося у Києві та Софії.

   


  Підписатись на новини