Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Творчість наших колег

  1

  Вишивка є одним із найулюбленіших і найпоширеніших видів рукоділля, пов’язана зі стародавніми звичаями і обрядами українського народу . За допомогою голки і різних ниток українські жінки перетворюють просту тканину на витвір мистецтва.

   

  Хочеться розповісти про працівників поштового зв’язку, які поєднують свою працю із творчістю.

   

  Луцак Мар»яна Мирославіна – інженер з маркетингу ЦПЗ №3 м. Коломия, працює в поштовому зв’язку з 2009 року, з дитинства захоплються вишивкою. Як розповідає Мар’яна Мирославівна, вишивання – це нелегка праця, це час присвячений справі, коли відпочиває душа та розслаблюються думки. Любо подивитись, як на білому полотні розкинулись чудернацькі та загадкові візерунки, правильно відібрані кольори. Вишивка – священний скарб моїх предків, передавалось з покоління в покоління. Вишивання – це не проста одежина, вона є оберегом, символом сім’ї, тому я вишила собі та подарувала своєму коханому вишиту сорочку.

   
  2

  Майструк Ірина Романівна працює бухгалтером понад 10 років у Центрі поштового зв’язку №6 м. Галича. Вишиванням займається з дитинства, талановита, працьовита, натхнена, відповідальна, любляча невістка. Завдяки доброті свекрухи, знаходить час для улюбленої справи – вишивання. Хрестик за хрестиком укладений на полотні – творить чудеса. Любо подивитись на гарне вишите плаття, сорочку чи рушничок….

   

  Її працьовитість, оптимізм, невичерпна енергія, доброта й відданість роботі – приклад для кожного.

   

  Начальник Центру поштового зв’язку №6 Білик І.І. бажає кожному з нас знайти улюблену справу до душі, щоб так як Ірина Романівна, проводити вільний від роботи час: цікаво та з користю .

   

  Збережім цей скарб, щоб передати наступним поколінням.


  Підписатись на новини