Гаряча лінія:    0 800 300 545

ІНШІ ПОСЛУГИ

 • A- A A+
 • Програмне забезпечення

  З метою прискорення надання послуг з пересилання згрупованих поштових відправлень та поштових переказів (так званих списків ф.103/ ф.103-1) Укрпошта рекомендує клієнтам надавати до відділення поштового зв’язку не лише паперові форми документів, але додатково і інформацію в електронному вигляді.

  Для клієнтів, які мають власне програмне забезпечення,  у якому здійснюється формування списків ф.103/ ф.103-1,  інформацію в електронному вигляді необхідно формувати відповідно до вимог:

  Для тих клієнтів, які не мають власного програмного забезпечення, Укрпошта пропонує скористатися безкоштовним програмним забезпечення для формування списків ф.103 (ф.103-1) в паперовому та електронному вигляді для пересилання згрупованих поштових відправлень та поштових переказів.


  1. Excel-шаблон, для роботи якого потрібний лише популярний табличний редактор Microsoft Excel (версія не нижче 2003) та текстовий редактор Microsoft Word (версія не нижче 2003).
   Функціонал: формування списків ф.103 на внутрішні та міжнародні поштові відправлення (листи, бандеролі, посилки, дрібні пакети, відправлення з оголошеною цінністю), підготовка до друку адресних даних відправника та одержувача на конвертах, формування супровідних документів (супровідні адреси до посилок, повідомлення ф.119, бланк переказу післяплати ф.115 а) та митних декларацій CN23.


   Завантажити

  2. Програмне забезпечення АС «АРМ ВЗ» (модуль корпоративного клієнта), для роботи якого потрібно мінімальні знання зі встановлення програмного забезпечення під операційну систему Microsoft Windows (версія Windows XP, Windows 7). Більш детальний опис вимог до програмного забезпечення
   Функціонал: формування списків ф.103 (ф.103-1) для пересилання згрупованих поштових відправлень та поштових переказів, формування, друк супровідних документів  до поштових відправлень, поштових переказів(супровідні адреси до посилок, повідомлення ф.119, бланк переказу післяплати ф.115 а) та формування замовлень на передплату періодичних друкованих видань.

   Завантажити
   Інструкція користувача

   За додатковою інформацією з питань установки та роботи програмного забезпечення звертайтеся за телефонами, наведеними у Додатку 1.
   Увага!
   Для коректної роботи програмного забезпечення АС «АРМ ВЗ» (модуль корпоративного клієнта) необхідно своєчасно вносити зміни до програмного забезпечення (розділ Оновлення  для АС «АРМ ВЗ» (модуль корпоративного клієнта)
   Оновлення  для АС «АРМ ВЗ» (модуль корпоративного клієнта)

   Оновлення програмного забезпечення відповідно до змін Тарифів на послуги поштового зв’язку

   1. Нові версії послуг, доопрацьовані згідно зі змінами до Тарифів з 01.04.2016.

    MK_newTarif.7z
   2. В. Оновлений Тарифний довідник, який набуває чинності з 24.03.2017 згідно з рішенням НКРЗІ від 22.03.2017 № 97 та наказу ПАТ “Укрпошта” від 21.03.2017 № 305
    Tarifn_dov_24_03_2017.7z
   3. Довідник «Індекси населених пунктів»

    Index_NP.7z
  -->