Тарифи у форматі pdf

https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/03/Тарифи-на-інші-послуги_pdf_1.png
https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/03/Тарифи-на-інші-послуги_pdf_2.png
https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/05/taryfy_inshi_poslugi_pdf-03.jpg
https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/05/taryfy_inshi_poslugi_pdf-04.jpg

Примітки:

 1. Письмова заява (довідка) приймається відповідно до пунктів 121-123 Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05 березня 2009р. № 270. Заява може містити інформацію щодо вчинення дій стосовно не більше, як 35 реєстрованих поштових відправлень, поштових переказів. За рішенням Тарифного комітету АТ «Укрпошта», яке приймається на підставі подання відповідного напрямку з розвитку бізнесу АТ «Укрпошта» ( з відповідним обґрунтуванням доцільності) для організацій може встановлюватись індивідуальний тариф.
 2. Вартість послуг з анулювання та переадресування передплати: за заявою передплатника – сплачує передплатник; за заявою видавця, невихід видання – сплачує видавець
 3. У разі, якщо дохід у звітному періоді від реалізації певного видання вроздріб становить понад 1000 грн, то відсоток комісійної винагороди в другому місяці, наступному за звітним, при реалізації такого видання враховує тариф за додатковий сервіс “Пріоритетна викладка періодичних друкованих видань”.
 4. Тариф на послугу з приймання платежів застосовується до кожної послуги, що міститься у рахунку.
 5. Крім тристоронніх договорів, укладених у м. Вінниці.
 6. Якщо це не суперечить умовам договору, а також крім випадків, коли юридична особа сплачує за договором мінімальну плату у розмірі 4,50 грн, а також, крім платежів, які приймаються за угодами з платіжними системами та іншими агентськими угодами
 7. Рахунком вважається розрахунково-платіжний документ, який скріплений із застосуванням спеціального обладнання або перфорації, що не вкладається в поштовий конверт, із зазначенням адреси одержувача, відправника та постачальника послуг або виконавця робіт, номеру розрахункового рахунку, реквізитів обслуговуючого банку та суми грошей, яка підлягає оплаті за отриману послугу, виконану роботу тощо.
  Рахунок може містити іншу інформацію, необхідну для інформування користувачів послуг, включаючи рекламу. Відповідальність за зміст усієї інформації, розміщеної у рахунку, несе замовник послуги з доставки рахунків згідно законодавства. Рахунок не повинен містити інформацію щодо попередження про відключення від послуги, яка надається шляхом додаткового сервісу до послуги «Доставка рахунків».
  Тариф застосовується на доставку 1 аркуша рахунку. У випадку, коли на одному аркуші розміщено більше одного рахунка, тариф за доставку визначається за формулою: 0.75 * тариф за доставку рахунків у межах міста/села, смт. Послуги з доставки рахунків, інформаційних матеріалів не є послугами поштового зв’язку.
 8. Тариф визначається за загальними обсягами доставки (місто, село, смт), передбаченими умовами договору
 9. За рішенням тарифного комітету ПАТ «Укрпошта», яке приймається на підставі подання відповідного напряму з розвитку бізнесу АТ «Укрпошта» (з аргументацією економічної доцільності), Суб’єкту господарювання може встановлюватись до 31.12.2019 року знижений рівень тарифів у відсотках або фіксований знижений рівень тарифів на послугу з доставки від 1,0 млн включно рахунків та від 1,0 млн включно інформаційних матеріалів в місяць або на послугу з доставки рахунків за товари (роботи, послуги), тарифи на які регулюються державою.
 10. Доставка інформаційних матеріалів, як додатковий сервіс до послуги “Доставка рахунків” – доставка матеріалів без конверту на 1 аркуші паперу не більше формату А4 (складене таким чином, щоб унеможливити доступ до інформації). Надається комунальним підприємствам, енергорозподільчим компаніям, газорозподільним компаніям, телекомунікаційним компаніям та іншим компаніям в межах договорів на доставку рахунків у межах області. Доставляються матеріали разом з рахунками у терміни, визначені договорами на доставку рахунків, розсортовані в такому порядку: поштовий індекс, населений пункт, вулиця, номер будинку.
 11. Тариф може застосовуватися до консолідованих обсягів групи компаній (у разі письмового звернення такої групи за підписом усіх її учасників) за рішенням Тарифного комітету, яке приймається на підставі подання відповідного напряму з розвитку бізнесу АТ «Укрпошта» (з аргументацією економічної доцільності, виходячи з фактичних обсягів за попередній період (місяць/квартал)),та фіксуватися до кінця дії договорів з компаніями такої групи, але не більше, ніж на один рік.
 12. Тариф на доставку рекламно-інформаційної продукції органів державної влади, що розповсюджуються на виконання розпоряджень або постанов Кабінету Міністрів України, встановлено на обсяги до 1,0 млн. одиниць. При обсягах понад 1,0 млн. одиниць застосовується тариф: для листівок – згідно градації за обсяги; для друкованих видань – згідно градації за обсяги мінус 4 коп. від тарифів, визначених за один примірник.
 13. У разі замовлення послуги з обсягом, що не перевищує 10 000 одиниць, вартість доставки визначається за формулою «10 000 х тариф згідно градації «понад 10 000 до 50 000 включно».
  У разі одночасного замовлення одним і тим же замовником послуги з обсягом, що не перевищує 10 000 одиниць реклами у межах області (місто) та у межах області (село, смт), вартість доставки визначається за формулою: фактична кількість одиниць реклами в межах області (місто) х тариф згідно градації «понад 10 000 до 50 000 включно» + фактична кількість одиниць реклами в межах області (село, смт) х тариф згідно градації «понад 10 000 до 50 000 включно», але не менше ніж 2 000 грн (без ПДВ).
 14. Тариф за три наліпки на один автомобіль.
 15. Оплата проводиться в національній валюті України. Розмір оплати визначається із застосуванням курсу гривні до іноземної валюти, що встановлюється Національним банком України на дату надання послуги.
 16. Розподіл іноземних держав та територій за регіонами:

https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/02/інші_послугиnew-05.png

17. Плата за рекомендоване повідомлення про вручення міжнародного поштового переказу аналогічна розміру плати за рекомендоване повідомлення про вручення відправлення у межах України.

18. Тариф діє на період з 1 січня до 30 червня 2019 року.

Заключні положення

 1. Тарифи на інші послуги застосовуються всіма об’єктами поштового зв’язку АТ “Укрпошта”, що надають послуги користувачам.
 2. Філії товариства за письмовим погодженням з АТ “Укрпошта” мають право знижувати рівень Тарифів на інші послуги, але не нижче собівартості відповідної послуги.
 3. За повернення або досилання відправлень з оголошеною цінністю у межах України, крім рекомендованих, з відправників (адресатів) справляється плата за масу відправлення згідно з тарифами на пересилання простих листів/бандеролей.
 4. Досилання міжнародних поштових відправлень, поштових переказів у межах України на нову адресу (за заявою відправника або адресата) здійснюється за тарифами в залежності від виду відправлення, способу пересилання і країни призначення (у межах України досилання міжнародних відправлень з оголошеною цінністю та дрібних пакетів здійснюється за тарифами на пересилання рекомендованих бандеролей у межах України).