«Укрпошта Стандарт» – внутрішнє реєстроване відправлення з вкладенням паперів, документів або інших предметів (до 30 кг), оцінка вартості яких визначається відправником.

Відправлення «Укрпошта Стандарт» пересилаються на всій території України.

Замовити послугу «Укрпошта Стандарт» Ви можете у відділені, а також за телефоном дільниці кур’єрської доставки.

Відправлення «Укрпошта Стандарт» приймаються з оголошеною цінністю та за бажанням відправника з описом вкладення, з післяплатою (до 50 тис. грн.), рекомендованим або SMS повідомленням про вручення.

З максимальними габаритами для відправлення «Укрпошта Експрес» та з прикладами їх вимірювання Ви можете ознайомитися тут.

Відправлення «Укрпошта Стандарт» приймаються:

– в обласних центрах, м.Києві – у приміщенні відправника, у виділених відділеннях поштового зв’язку або дільницях кур’єрської доставки (згідно з переліком)
– у районних центрах та містах обласного значення – у виділених відділеннях поштового зв`язку (згідно з переліком), у приміщенні відправника (за попередньо укладеним договором).

З порядком та умовами упакування Ви можете ознайомитися тут

Нормативні строки пересилання відправлень «Укрпошта Стандарт» між обласними центрами України, м. Києвом та в межах обласного центру України, м. Києва наведені в Таблиці 1 (див. «Терміни»).

Про надходження відправлення до адресного відділення поштового зв`язку адресату надійде безкоштовне SMS повідомлення.

Відправлення «Укрпошта Стандарт» доставляються:

До запитання («склад») – на адресу відділення поштового зв’язку або дільниці кур’єрської доставки;
На адресу одержувача («двері») – на фактичну адресу місцезнаходження.

Не приймаються відправлення «Укрпошта Стандарт» на адреси виправно-трудових установ, військових частин та на абонементні скриньки.

З порядком та умовами надання послуги Ви можете ознайомитися тут

Виклик кур’єра здійснюється за телефоном гарячої лінії 0 800 300 545 та за телефоном дільниці кур’єрської доставки на відділенні зв’язку.

Відправлення «Укрпошта Стандарт», яке не було вручено під час доставки та стосовно якого відсутнє розпорядження відправника чи адресата, зберігається в приміщенні дільниці кур’єрської доставки протягом 14 календарних днів від дати його надходження до відділення поштового зв’язку або дільниці кур’єрської доставки.