«Відправлення масою понад 30 кг» – внутрішнє реєстроване відправлення на палетах масою до 550 кг з оголошеною цінністю та товарним вкладенням.

Максимальна оголошена цінність відправлення становить 50 тис. грн.

Замовити послугу «Відправлення масою понад 30 кг» Ви можете за телефоном контакт-центру 080 030 05 45.

Відправлення масою понад 30 кг приймаються/вручаються у об’єктах поштового зв’язку: з описом вкладення, з післяплатою, з рекомендованим повідомленням про вручення та SMS повідомленням про вручення.

Відправлення масою понад 30 кг пересилаються в межах обласного центру, м. Києва та між обласними центрами, м. Києвом відповідно до строків пересилання відправлень масою понад 30 кг (завантажити).

Граничний час приймання відправлення масою понад 30 кг:
в межах обласного центру, м. Києва – 12:00
між обласними центрами України, м. Києвом – 14:00.
Якщо відправлення подається до пересилання після граничного часу, граничний строк пересилання збільшується на одну добу.

Відправлення масою понад 30 кг доставляються:
До запитання
– на адресу об’єкту поштового зв’язку (згідно з переліком);
На адресу одержувача
– на фактичну адресу місцезнаходження (до дверей).

При адресуванні відправлення масою понад 30 кг на адресу одержувача до дверей, одержувач повинен мати можливість самостійно здійснити розвантаження.

Відправлення масою понад 30 кг, яке не було вручено під час доставки та стосовно якого відсутнє розпорядження відправника чи адресата, зберігається в приміщенні об’єкту поштового зв’язку місця вручення протягом 5 календарних днів від дати його надходження до об’єкту поштового зв’язку місця вручення.

З порядком та умовами надання послуги Ви можете ознайомитися тут