Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • УДППЗ «Укрпошта» оголошує конкурс на найоригінальніший дитячий вірш про пошту «Поетична пошта»

  З метою популяризації листування серед дітей України, сприяння у молоді навичок до написання листів, виховання у дітей творчих здібностей та підвищення ролі пошти у суспільстві УДППЗ «Укрпошта» оголошує конкурс на найоригінальніший дитячий вірш про пошту «Поетична пошта», що проходитиме з 25 травня по 10 червня.

   

  За результатами конкурсу дирекцією буде обрано три найкращих вірші (за критеріями – оригінальність, креативність, змістовність), автори яких отримають сувенірну продукцію від Вінницької дирекції. В подальшому три обрані роботи будуть направлені до Генеральної дирекції. Автори трьох кращих віршів на рівні Генеральної дирекції отримають філателістичні подарунки від Укрпошти (Книгу з марками, буклет).

   

  Найкращі та найоригінальніші вірші будуть опубліковані у газеті «Поштовий вісник», на сайті «Укрпошти» та на сторінці Укрпошти у соціальних мережах.

   

  Основні умови:

   

  Тема: поштова (все, що пов’язане з поштою, у вірші обов‘язково повинно звучати слово «українська пошта»).
  Вікова категорія учасників: 8-15 років.

   

  Візитівка учасника: коротка інформація про себе у листі (ПІБ, вік, школа та клас, де навчається, контактний телефон батьків)
  Роботи учасникам не повертаються.

   

  Вірші надсилати на адресу Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта»: вул.Соборна, 59, м. Вінниця, 21100. Телефон для довідок: 0432-67-00-10.

   

  Також повідомляємо, що 1 червня біля ВПЗ№50 (м.Вінниця, вул.Соборна, 8) буде проходити ярмарок виробів ручної роботи працівників пошти. Отримані кошти з продажу будуть направлені на підтримку дитячого будинку.

   


  Підписатись на новини