Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Укрпошта дивує: запущено нову для України послугу «SmartBox»

  Upost-SB_price_site_650x450
   

  З 16 червня в тестовому режимі Укрпошта запускає унікальний продукт, спеціально розроблений для сегменту малого та середнього бізнесу, – послугу «Укрпошта SmartBox». Послуга стане в нагоді тим, хто займається електронною комерцією, продає онлайн та часто відправляє товари поштою.
   
  Вона дає можливість спростити процес оформлення відправлень, зекономити час та заощадити до 20% на кожному відправленні в порівнянні з «Укрпоштою Експрес». (Тарифи на «Укрпошту Експрес» залишаються на 30-40% нижчими від тарифів приватних експрес-компаній).
   
  «Укрпошта SmartBox» – це аналог популярного в багатьох країнах поштового сервісу FlatRate («Єдиний Тариф»), який до сьогодні не надавався в Україні жодним гравцем доставки в повному обсязі. Сервіс передбачає передплату відправки певної кількості посилок (10, 20, або 50) за пільговою ціною, клієнт при цьому відразу отримує фірмове пакування SmartBox. Далі – все залежить від самого відправника. Немає обмежень ані по вазі, ані по напрямку відправлення в межах країни.
   
  Зареєструвати відправлення можна онлайн, вдома чи в офісі, в особистому кабінеті Уркпошти. Далі – залишити його у найближчому відділенні зв’язку, без черг, додаткового оформлення, зважування тощо.
   
  Тобто клієнти, які регулярно надсилають поштові відправлення, скориставшись послугою «Укрпошта SmartBox», зможуть:
  – значно зекономити, передплативши 10, 20 або 50 SmartBox’ів;
  – отримати спеціальну тару для формування посилок, яка буде доставлена безкоштовно кур’єром за вказаною адресою (тільки в м.Києві);
  – самостійно оформити необхідну кількість посилок через Особистий кабінет, не виходячи з дому чи офісу та не витрачаючи час на це у відділені;
  – відправити посилку(и) позачергово та без зважування.
   
  На послугу діє єдиний тариф для відправлень в межах України (до районного центру).
   
  «Знижки на відправку посилок та листів в Укрпошті були доступні лише для корпоративних клієнтів з великими обсягами відправлень. Відтепер компанія пропонує представникам малого та середнього бізнесу і просто приватним клієнтам, яка часто відправляють посилки, скористатись новою послугою SmartBox, яка дає можливість оплатити, упакувати і оформити відправлення, не виходячи з дому чи офісу. Економія коштів при замовленні послуги SmartBox, в порівнянні з «Укрпоштою Експрес», складає від 40 грн. при відправленні 10 посилок до 300 грн. при відправленні 50 посилок. Це просто, зручно і вигідно», – зазначив в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.
   
  Додатково:
   
  Будьте одними з перших! Тестовий режим продажу Послуги запущено в м.Києві з 15.06.2017 до 15.08.2017. Замовлення можливе на офіційному сайті через форму «Виклик кур’єра» або за номером гарячої лінії 0 800 300 545.
   
  Пакет послуги включає в себе:
  • передплату майбутніх відправлень посилок у кількості 10, 20 або 50 штук;
  • фірмову спеціальну тару у кількості 10, 20 або 50 штук;
  • код для генерації ШКІ (штриховий кодовий ідентифікатор) в особистому кабінеті;
  • згенеровані ШКІ, які будуть використовуватись при формуванні супровідної адреси через «Особистий Кабінет»;
  • безкоштовну кур’єрську доставку відповідної кількості тари по м.Києву (на час пілоту);
  • sms/viber інформування про реєстрацію та доставку відправлення у відділенні зв’язку.
   
  Наразі розрахунок здійснюватиметься готівкою під час отримання тари та коду. Після цього термін дії отриманого коду становить 1 місяць. Термін дії згенерованих ШКІ – 5 місяців.
   
  Особливості дії послуги на період пілоту:
  – відправка з відділень Києва по всій території України до рівня районного центру;
  – включено оціночну вартість кожного відправлення до 1000 грн;
  – можливість отримання післяплати до 1000 грн;
  – розміри фірмової тари – (300х240х100 мм).
   
  Відправлення можуть бути адресовані лише на адреси відділень Укрпошти.
   
  У відправленнях пересилаються предмети і документи, що не заборонені до пересилання (документи формату А4, одяг, аксесуари, парфуми, дрібна електроніка тощо).


  Підписатись на новини