Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Укрпошта для дітей

  -

  Щорічно, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Вінницька дирекція приєдналась до проведення заходів розроблених Генеральною дирекцією УДППЗ «Укрпошта», серед яких: конкурс на найоригінальніший дитячий вірш про пошту, конкурс дитячого малюнку на асфальті та виставка-продаж виробів ручної роботи.

   

  Не зважаючи на закінчення навчального року та літні канікули, конкурс «Поетична пошта» викликав зацікавлення у школярів. Досить цікаво було читати вірші молодих талантів про нас, поштовиків. Маємо надію, що юні поети та поетеси ще прославлять Вінниччину.

   
  -   2

  Головним заходом стало проведення виставки-продажу хенд-мейд виробів працівників пошти. Такі виставки пройшли не лише у Вінниці, а й у Центрах поштового зв’язку. Для продажу було підготовано безліч витворів декоративно-ужиткового мистецтва: іграшки, прикраси, в’язані вироби, глиняна ліпка, вишивка, ікебана, орігамі з паперу, картини з бісеру та намальовані фарбами. Крім цього, було ініційовано збір коштів від працівників. На зібрані кошти придбали: одяг, продукти харчування, фрукти, ліки, шкільне приладдя, іграшки, книги, печиво та солодощі.

   

  Допомогу отримали сім дитячих закладів, а саме: Стрижавський дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку, Іванівська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат, Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини, Кисляцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей зі зниженим слухом, Буднянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, Староприлуцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат та Джулинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат.

   

  Щоб внести трохи яскравих фарб в життя дітей, що перебувають у дитячих закладах було прийнято рішення про проведення конкурсу малюнку на асфальті «Пошта очима дітей» у Стрижавському дитячому будинку-інтернаті. У конкурсі перемогла дружба – всі учасники стали переможцями, отримали солодощі та повітряні кульки. Велику радість у дітей викликав кіт Матроскін, що прийшов вручати подарунки. Діти, в свою чергу, нагородили всіх присутніх теплом своєї дитячої душі, щасливими дитячими оченятами та посмішками, а це – найвища із подяк.

   

  Хочеться висловити вдячність всім, хто долучився до цієї благородної справи. Можемо впевнено сказати, що маємо безліч небайдужих людей, що хочуть і готові допомогти тим, хто опинився в біді.

   


  Підписатись на новини