ГАРЯЧА ЛІНІЯ:   0 800 300 545

УКРПОШТА - ТАМ, ДЕ ПОТРIБНО ВАМ!
UA | RU | EN
 • A- A A+
 • Укрпошта презентувала художній конверт до 400-річчя Києво-Печерської лаври

  121

  25 грудня 2015 року Укрпошта спільно з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником урочисто презентувала та здійснила спецпогашення художнього маркованого конверта «400-річчя з часу заснування друкарні Києво-Печерського монастиря. 01001. Київ».

   

  Церемонія презентації та спецпогашення відбувалася у корпусі «Келії соборних старців» Києво-Печерського заповідника. Там же і встановлена виставка «Друковано в Святой Великой Лавре Киевопечарской», на якій за допомогою оригінальних та копійованих матеріалів описана історія виникнення та розвитку лаврської друкарні, її роль в культурному та науковому житті українських земель та вплив на інші православні країни. Відвідати виставку можна буде протягом всього наступного року.

   

  У церемонії спецпогашення взяли участь в. о. директора Київської міської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олександр Зубик та генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Михайлина.

   

  «Києво-Печерська Лавра віддавна є культурним та науковим центром, тому цілком логічно має власну друкарню. Вже 400 років звідси виходять релігійні, богословські та навчальні книги. Тому на знак вшанування важливої ролі лаврської друкарні з ініціативи керівництва Києво-Печерського заповідника Укрпошта випустила ювілейний художній конверт», – зазначив керівник Київської міської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олександр Зубик.

   

  Відтепер художні марковані конверти «400-річчя з часу заснування друкарні Києво-Печерського монастиря. 01001. Київ» можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій Україні.

   


  Підписатись на новини