Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Укрпошта скорочує термін доставки у столиці: кияни отримають відправлення наступного дня

  Укрпошта продовжує працювати над прискоренням доставки. Компанія запустила в тестовому режимі нову модель доставки для столиці «Kyiv never sleeps» («Київ ніколи не спить»).

   

  Укрпошта перебудувала маршрути транспорту в столиці та ввела додатковий вивіз посилок та листів з поштових відділень столиці після 18 години, задіявши додатковий транспорт для її доставки в Київський сортувальний центр. В самому логістичному центрі – посилено нічну зміну, щоб відсортувати все зібране в столиці вже до ранкового розвезення пошти.

   

  За старої моделі практично все, що кияни приносили до поштових відділень після обіду, а це – понад 60% всіх обсягів, лишалося на ніч у відділеннях. Крім цього, кореспонденція залишалася в логістичному центрі, оскільки прибувала туди в піковий період, тож доставка по Києву затягувалась на 2-3 дні. Тепер це лишається в минулому.

   

  «Ми прагнемо зробити для наших клієнтів доставку швидкою та комфортною. Відтепер жителі столиці можуть отримати свою посилку чи лист менше ніж за 24 години. Впевнений, що послуга стане нашим клієнтам у нагоді. Наприклад, тим, хто активно продає свої товари на різних майданчиках, сайтах оголошень, тепер може зекономити час. До того ж, вартість доставки через Укрпошту є найбільш конкурентною на ринку України і ми значно скоротили терміни очікування у відділеннях», – сказав перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.

   

  Далі пришвидшення доставки буде для мешканців Київської області. Проекти із скорочення термінів доставки просуватимуться й далі в регіони.

   
  170315-1540-kiev24-07


  Підписатись на новини