Гаряча лінія:    0 800 300 545
 • A- A A+
 • «Укрпошта зберігає почуття»: всеукраїнська акція до Дня закоханих

  news74882

  Напередодні відзначення Дня Святого Валентина національний оператор поштового зв’язку оголошує всеукраїнську акцію «Укрпошта зберігає почуття».

   

  12 лютого усі охочі зізнатися в коханні або висловити свої почуття запрошуються до відділення зв’язку №50 (м.Вінниця, вул.Соборна, 8), де зможуть отримати безкоштовну листівку-валентинку та привітати коханих зі святом.

   

  Для участі в акції необхідно «від руки» підписати валентинку, та, придбавши поштову марку і конверт, відправити її коханій людині. Окрім безкоштовної листівки, учасники акції отримають в подарунок ароматний чай стік Less spoon, який виступає партнером Укрпошти. Усі охочі мають поквапитися: кількість листівок та чайних стіків обмежена!

   

  Зважаючи на активний розвиток інтернету та мобільного зв’язку, сьогодні зізнанням у коханні, написаним власноруч на листівці та надісланим традиційною поштою, можна справді здивувати та вирізнитись серед інших. Таке привітання найпромовистіше зможе розказати про почуття, бо «від руки» означає «від серця». У «живій» листівці – частинка душі того, хто її надсилає.

   

  Привітайте коханих зі святом – надішліть валентинку! Укрпошта зберігає почуття!


  Підписатись на новини