Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Висока мода на Одеському Поштамті

  DSC_7253

  На один день в минулу суботу Одеський поштамт перетворився в столицю української високої моди. Сюди з Києва тимчасово перемістився Holiday Fashion Week.

   

  Глава оргкомітету Ukrainian Fashion Week  Ірина Данилевська   на прес-конференції розповіла, що організатори ні хвилини не вагалися, де проводити черговий захід, звісно в Одесі.  За її  інформацією, у  нинішньому проекті ODESSA HOLIDAY FASHION WEEK  будуть представлені круїзні колекції дизайнерських брендів. У фешн-уікенді беруть участь такі відомі дизайнери, як Лілія Пустовіт, Іван Фролов, Маша Єва, Артем Климчук, Саша Канєвський і багато інших.

   
  DSCN2596

  Одним з найбільш очікуваних подій стане фінал XVIІ Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Вести конкурс будуть Валентина Хамайко та Олександр   Попов – телеведучі нового ранкового шоу каналу 1 + 1 «Сніданок. Вихідний».

   

  Словом, учасників і гостей чекає насичена модна програма: fashion show, презентації, арт-проекти і модні вечірки в найпрестижніших місцях Одеси. Символічно, що стартував модний марафон в такій старовинній прекрасній будівлі, як поштамт. За словами Ірини Данилевської, «поштамту пора долучатися до світського життя, адже не випадково понад сто років тому головний поштмейстер проводив тут світські бали».

   

  А головне, як вважають організатори, територія поштамту відкрила організаторам широкі можливості   з розміщення посадочних місць для перегляду показів, дозволила влаштувати просторий бекстейдж.

   

  На поштамті була показана колекція Navro. Яскраві кольори, легкі  тканини, несподівані образи … Тут було чому дивуватися і досвідченим модникам. Схоже,  поштамт стає своєрідним оазисом для любителів модних новинок. Як відомо, навесні тут відбувся фестиваль Fashion Day. Як той фестиваль, так і теперішній захід  став ще одним кроком до формування позитивного іміджу Укрпошти.
   

   


  Підписатись на новини