Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Ярмарка вакансій

  IMG_20160624_140144

  24 червня 2016 року у Харківському міському центрі зайнятості відбувся міні ярмарок вакансій Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

   

  У рамках заходу представники кадрової служби підприємства ознайомили осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та знаходяться у пошуках роботи, з актуальними вакансіями та перевагами роботи в Харківській філії УДППЗ «Укрпошта» – одному з найбільших роботодавців області.

   

  Учасники ярмарку вакансій отримали вичерпну інформацію щодо умов праці і можливості подальшого працевлаштування у відділеннях поштового зв’язку міста Харкова та мали змогу задати свої запитання представникам підприємства. Оскільки мережа Харківської дирекції «Укрпошта» налічує понад 100 відділень поштового зв’язку у всіх районах Харкова, більшість учасників зацікавились можливістю роботи поруч із домом та соціальними гарантіями для працівників.

   

  Слід зазначити, що навіть в умовах складної ситуації, яка склалась на ринку праці, та в той час, коли більшість підприємств змушені скорочувати персонал, Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта» запрошує до співпраці як досвідчених фахівців, так і активну, ініціативну молодь.
  Більш детально про вакансії підприємства можна дізнатись за телефонами: 057-712-18-51, 067-400-60-03.

   


  Підписатись на новини