ГАРЯЧА ЛІНІЯ:   0 800 300 545

УКРПОШТА - ТАМ, ДЕ ПОТРIБНО ВАМ!
UA | RU | EN

Опис

 • A- A A+
 • «Прискорена пошта» – внутрішнє реєстроване відправлення з вкладенням документів та/або товарів (до 30 кг), що приймається, перевозиться і доставляється найшвидшим способом.

  Відправлення «Прискорена пошта» пересилаються із рівня обласних центрів, м. Києва, районних центрів, міст обласного значення до всіх населених пунктів України.

  Замовити послугу “Прискорена пошта” Ви можете за допомогою “Особистого кабінету“, за телефоном дільниці кур’єрської доставки.

  Відправлення «Прискорена пошта» приймаються з оголошеною цінністю (максимум 26 тис. грн) та за бажанням відправника з описом вкладення, з післяплатою, рекомендованим або SMS повідомленням про вручення.

  Відправлення «Прискорена пошта» приймаються:

  – в обласних центрах, м.Києві – у приміщенні відправника, у виділених відділеннях поштового зв’язку або дільницях кур’єрської доставки (згідно з переліком);
  – у районних центрах та містах обласного значення – у виділених відділеннях поштового зв`язку (згідно з переліком), у приміщенні відправника (за попередньо укладеним договором).

  Нормативні строки пересилання відправлень «Прискорена пошта» між обласними центрами України, м. Києвом та в межах обласного центру України, м. Києва наведені в Таблиці 1 (див. «Терміни»).

  Відправлення «Прискорена пошта», що пересилаються в межах обласного центра, м. Києва і, які прийняті до 12:00 години, доставляються в день їх приймання, прийняті після 12:00 години, доставляються не пізніше наступного робочого дня об`єкта поштового зв`язку.

  Нормативні строки пересилання відправлень «Прискорена пошта» з урахуванням рівня районних центрів та міст обласного значення, до сільських населених пунктів розраховуються на підставі Таблиці 2 ( див. «Терміни»).

  Про надходження відправлення до адресного відділення поштового зв`язку адресату надійде безкоштовне SMS повідомлення.

  Відправлення «Прискорена пошта» доставляються:

  До запитання («склад») – на адресу відділення поштового зв’язку або дільниці кур’єрської доставки;
  На адресу одержувача («двері») – на фактичну адресу місцезнаходження.

  Не приймаються відправлення «Прискорена пошта» на адреси виправно-трудових установ, військових частин та на абонементні скриньки.

  З порядком та умовами надання послуги Ви можете ознайомитися тут

  Виклик кур’єра здійснюється за телефоном гарячої лінії 0 800 300 545, через он-лайн замовлення за допомогою «Особистого кабінету», за телефоном дільниці кур’єрської доставки на відділенні зв’язку.

  Відправлення «Прискорена пошта», яке не було вручено під час доставки та стосовно якого відсутнє розпорядження відправника чи адресата, зберігається в приміщенні дільниці кур’єрської доставки протягом 14 календарних днів від дати його надходження до відділення поштового зв’язку або дільниці кур’єрської доставки.