Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Знайомство з поштою

  IMG_20160722_113527 IMG_20160722_113642 IMG_20160722_113906 IMG_20160722_114358

  Наприкінці тижня у міському відділенні поштового зв’язку Кременчук відбулася екскурсія вихованців дитячого центру розвитку «Непосида».

   

  З метою ознайомлення дітей із професією поштового працівника, заступник начальника Центру поштового зв’язку № 2 Олена Некраса розповіла цікаву історію, про подорож листа, який написала дівчинка Дарина до своєї бабусі.

   

  Діти з зацікавленістю спостерігали за процесом приймання посилок, бандеролей, листів, передплати, переказів, платежів. Дізналися, що колекціонувати можливо не тільки наклейки, магніти, а ще й поштові марки. Не можливо передати, якими оченятами вони розглядали зразки філателістичної продукції.

   

  Інженер з маркетингу Ольга Лисенко розповіла також про інші комерційні послуги, які надає «Укрпошта»: Власна марка, електронний квиток, страхування, ліки на замовлення, поповнення мобільного зв’язку, доставка безадресної реклами, а також наголосила на конкурсах, які щорічно проводяться «Укрпоштою» та запросила дітей приймати участь. Протягом всієї екскурсії від малюків буквально сипались запитання: «А я теж можу бути на марці?», «А що, квиток на літак на пошті можна купити?», «А що можна пересилати в посилці?» тощо.

   

  Наприкінці оператор поштового зв’язку Лариса Білоконь продемонструвала процес виїмки листів з поштової скриньки та штемпелювання простих листів, який діти як урочистий момент супроводжували оплесками.

   

  На згадку про пошту Олена Некраса вручила кожному пізнавальний дитячий журнал. А найкращу винагороду, яку отримали поштовики від дітей – їх щирі та щасливі посмішки.

   


  Підписатись на новини