Контакт-центр: 0 800 300 545
 • A- A A+
 • Зустріч з налагодження ділових контактів та обміну досвідом

  ????????????????????????????????????

  В рамках обміну досвідом роботи та налагодження більш тісної співпраці між двома філіями до Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» з робочим візитом завітали директор Луганської дирекції Світлана Федорівна Овчаренко, заступник директора Любов Анатоліївна Кізіна та начальник Цеху оброблення пошти Світлана Олександрівна Грідіна.

   

  Луганська дирекція УДППЗ «Укрпошта» у ході проведення антитерористичної операції в 2014 році була переведена в м. Сєвєродонецьк та відновила роботу на базі Центру поштового зв’язку № 14. При цьому дирекція залишилась без відповідної матеріально-технічної бази, в тому числі і без Цеху оброблення пошти, будування якого проводиться на даний час.

   

  У зв’язку із запланованим відкриттям Цеху оброблення пошти Луганською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» влітку поточного року виникла гостра необхідність в обміні досвідом з колегами по організації даної роботи.

   

  Директор Дніпропетровської дирекції Ваграм Генрихович Гулян – людина з великим досвідом роботи і багажем знань люб’язно запропонував свою допомогу колегам.

   

  Представники Луганської дирекції 1 та 2 червня 2016 року відвідали Центр оброблення пошти Дніпропетровської дирекції, де познайомились з виробничими процесами при дворівневому сортуванні, а саме: з роботою дільниці з оброблення періодичних видань, дільниці з обробки письмової кореспонденції, страхової пошти та міжнародної пошти. Спеціалісти дирекції охоче ділилися надбаним досвідом.

   

  В дільниці з оброблення періодичних друкованих видань робочій групі було продемонстровано програмне забезпечення по формуванню накладних на періодичні видання, яке в подальшому планують впровадити у Цеху оброблення пошти Луганської дирекції.
  Також фахівці ЦОП Дніпропетровської дирекції ознайомили колег з організацією роботи диспетчерської служби.

   

  Гості відвідали музей історії поштового зв’язку Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та прийняли участь у ярмарку-розпродажу виробів «Хенд-мейд», яку організували робітники дирекції з нагоди святкування Дня захисту дітей.

   

  За словами директора Луганської дирекції Світлани Овчаренко у Дніпропетровської дирекції є працьовиті люди та великі можливості для розвитку. Також вона поділилася з колегами досвідом роботи Луганської дирекції в досить напружених та ризикових ситуаціях. Керівництво дирекції стоїть перед вирішенням проблемних питань налагодження роботи в розгалуженій мережі відділень поштового зв’язку, вироблення механізму ефективної взаємодії центрів з дирекцією. Наші колеги в умовах складної ситуації в Луганські області виконують дуже небезпечну місію – доставку пошти на території, які періодично опиняються в зоні обстрілів незаконними збройними формуваннями.

   

  Директор Луганської дирекції Світлана Овчаренко запросила колег до м.Сєвєродонецьк, щоб оцінити масштаби проведеної роботи з будівництва та познайомити зі своєю працелюбною командою поштовиків.

   

  За словами директора Дніпропетровської дирекції Ваграма Гуляна: «Ми завжди готові прийти на допомогу своїм колегам. А обмін досвідом роботи є запорукою успіху наших дирекцій уже в найближчому майбутньому. Сподіваємось, що набутий досвід допоможе колегам Луганської дирекції в організації роботи та приведенні у відповідність до діючих вимог процесів оброблення пошти для більш якісного обслуговування споживачів Луганщини».

   


  Підписатись на новини