20-річчя відродження гривні – грошової одиниці України

IMG_7532

З нагоди відзначення 20 річниці відродження гривні, 2 вересня 2016 року Вінницька дирекція УДППЗ «Укрпошта» провела спецпогашення художнього поштового конверту з оригінальною маркою «20-річчя відродження гривні – грошової одиниці України» спеціальним поштовим штемпелем «20 річчя відродження гривні – грошової одиниці України. Вінниця, 21050». На 50-му відділенні поштового зв’язку м. Вінниці лунала музика, майоріли жовто-блакитні прапори, дівчата у поштовій формі вітали присутніх, а філателісти нетерпляче очікували церемонії спецпогашення в передчутті поповнення своєї колекції.

 
IMG_7521

Право зробити перший відбиток ювілейним штемпелем було надано засновнику Вінницького міського товариства колекціонерів Гродецькому Андрію Омельяновичу та заслуженому філателісту і колекціонеру Кондратюку Миколі Григоровичу.

 

Вже зовсім скоро конверти з марками та відтисками штемпеля спецпогашення поповнять колекції не лише місцевих колекціонерів і філателістів, а також поціновувачів марок з інших областей та країн.

 

До кінця дня штемпель перебуватиме у ВПЗ № 50, тому всі бажаючі можуть скористатись можливістю та погасити художній конверт з маркою штемпелем «20 річчя відродження гривні – грошової одиниці України. Вінниця, 21050». Даний штемпель діятиме лише протягом 02.09.2016 р.