Відтепер про Укрпошту читатимуть діти у журналі «Малюк Котя»

Незабаром Укрпошта спільно з дитячим журналом «Малюк Котя» презентує новий соціально-освітній проект. У квітні цього року вийде в світ спеціальний номер цього видання, у якому в доступній для дітей формі розповідатиметься про пошту.

 

Журнал розрахований для малюків 3 – 6 років, де в ігровій формі будуть представлені захоплюючі оповіді, ігри, ребуси й загадки. Такий журнал за всю історію Укрпошти з’явиться вперше!

 

Поштову тематику не оминатимуть увагою і в наступних номерах цього видання впродовж року.

 

Головний герой журналу – пухнастий Котя – супроводжує всі оповіді і матеріали, допомагає дітям пізнавати світ. Гортаючи яскраві сторінки, юні читачі дізнаються чимало нового: про історію поштових марок, їх види, призначення і правила розташування на конверті; про те, хто винайшов та заснував пошту; для чого потрібен листоноша і що він носить у своїй сумці людям та як правильно написати листа і підписувати конверт, а ще – чимало інших цікавинок.

 

«Ми вважаємо, що це дуже важливий перший крок освітнього і соціального напряму. Укрпошта завжди вболіває за те, щоб наші дітки росли освіченими, різнобічно розвиненими й ерудованими. До того ж, таке чудове хобі як філателія сприятиме розвитку цих позитивних рис у дітей», – зазначив в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук.

 

Марки, випущені Укрпоштою добре знані в усьому світі і здобули чимало нагород, крім того, це зацікавить дітей будь-якого віку. Є навіть серія марок, присвячена сюжетам українських народних казок, яку обов’язково вподобають малюки.

 

«На поштових мініатюрах також можна побачити флору й фауну, і навіть транспорт – для хлопчиків! Тому ми дуже вдячні творчому колективу журналу «Малюк Котя», який відчув і оцінив унікальність та ексклюзивність Українських поштових марок, що надихнули його створити спеціальний випуск, присвячений пошті!» – наголосила начальник Центру філателістичної продукції Укрпошти Наталія Мухіна.

 

Нагадаємо, що минулого року завдяки співпраці Укрпошти з Міністерством освіти та науки України погоджено навчальну програму, що дозволяє тепер у школах і позашкільних навчальних закладах організовувати гуртки юних філателістів, які наразі вже почали працювати у Львівській і Вінницькій областях. Сподіваємося, що їх ставатиме все більше.